2733
2734
عنوان

کبد چرب کمکم کنید

96 بازدید | 7 پست

من چند ماه پیش رفتم پیش طب سنتی بهم دارو داد چربیش کنترل شد اما بعد اینکه قطع کردم دوباره کمرم پر از جوش بزرگ شده دارم دیوونه میشم نمیدونم دیگه چیکار کنم از طرفی یبوست هم دارم هرچی بخوام بخورم برای هر دوشون بده چیکار کنم به نظرتون لطفا درمان خانگی اگه سراغ دارید بگید ممنون میشم 

به تاریخ عضویتم نگاه نکن از سال ۹۷ عضو بودم ولی هر سری ترکوندنم😐به شوق یه مقصد قشنگ😍😍

کاسنی

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل🙂🌱  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

یه خانمی گفت دامادم از چربی کبد چشماش زرد بوده ناشتا هرروز خاکشیر جوشیده میخوره خوب شده 

میگم اضافه وزن داری اخه منم جوش کمر وچربی پوست و مو و علائم شو دارم بعد به دکترا میگم واسم ازمایش کبد چرب بنویسید مسخرم میکنن میگن تو لاغری کبدت چرب نیس

یه خانمی گفت دامادم از چربی کبد چشماش زرد بوده ناشتا هرروز خاکشیر جوشیده میخوره خوب شده  میگم ...

من اضافه وزن ندارم به نسبت وزنم خیلی کمتر از قدمه 

ولی موهامم چرب میشه بازو کمرم پر جوش ای خدا

به تاریخ عضویتم نگاه نکن از سال ۹۷ عضو بودم ولی هر سری ترکوندنم😐به شوق یه مقصد قشنگ😍😍