2737
2739
عنوان

کسی میدونه لگن درد واسه چیه؟

103 بازدید | 14 پست

خیلی شدید لگنم درد داره 

دو روزه اینجوری شدم

قبلا تو بارداریمم اینجوری بودم دکتر نتونست علتشو تشخیص بده باز دردش بعد یه سال و نیم برگشته 

قبلا عفونتم نداشتم 

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
چ جالب ک منم الان دارم

من حتی چند ثانیه چنان دردی میپیچه که نمیتونم نه وایسم نه بشینم

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عفونت ادراری یا کم آبی بدنت

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
من بعد رابطه اینطور شدم . لگن سمت چپم تیر میکشه و میزنه ب رونم

وای منم چپمه و زده بع رون و کمر 

ولی من بعد رابطه نیس 

دیروز خیلی کار کردم بعد اون اینجور شدم 

البته سه چهار روژ قبلش یکم درد داشتم اصلا نمیدونم بخاطر چیه

2740
حاملگی

وایییییی نه تو رو خدا 

همین ماه پیش پریود شدم نترسون 

فکرشم عذابم میده

شاید جایی که میخوابی سرده استخونات سرمامیخوره چون من این مدلیم 

من تو سرما استخوون ساق پام درد میگیره 

الان با پتو گرمم فک نمیکنم به این خاطر باشع

عفونت ادراری یا کم آبی بدنت

نمیدونم شایدم 

باید ازمایش بدم که بفهمم اینا رو؟

تو نت زدم نوشته ممکنه برا کیست تخمدان باشه

باید حنما برم دکتر 

از من خیلی شدید شده

نمیدونم شایدم  باید ازمایش بدم که بفهمم اینا رو؟

آره عزیزم 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2706