2733
2734
عنوان

کیا به جادو و طلسم اعتقاد دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5822 بازدید | 46 پست

خیر من اعتقاد ندارم اگه اینجور بود الان یکی مثل خودم می تونست من و نابود کنه پس  اینجا خدا چیکارس؟ اگه آدما انقدر آسون بتونن زندگی دیگرانو خراب کنن خدام اون بالا بشینه فقط بگه حرامه پس باید دنیا رو انداخت دور بری اون دنیا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدم یه چیز بگم همتون بترسید و فرار کنید

کاملا واقعی 

توی محله ی شوهرم اینا یه خونه هست که به هرکی اجاره اش میدن مرد اون خانواده سر یکسال میمیره و بلند میشن ازون خونه و این بلا دوباره سر مستاجر بعدی میاد

نظرتون چیه؟

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2731
2740
بله وجود داره یکی از اشناها عقد کرده بود و شوهرش دبه در اورده بود مادر دختره اومد پیش مامانم گریه و ...

سلام عزیزم تو یه تایپیک نظر شما را خوندم که مادرتون به کسایی بوده که سحر وجادوشون کردن کمک کردن ،هنوزم اگه کسی به کمکشون احتیاج داشته باشه حاضره این کار را بکنه

سلام عزیزم تو یه تایپیک نظر شما را خوندم که مادرتون به کسایی بوده که سحر وجادوشون کردن کمک کردن ،هنو ...

فكر نكنم مال خيلي زمان پيش بود الان تو اين وضعيت كه نميشه   الانم حال و حوصله نداره قبلا خانوما جمع ميشدن اب بارون ميگرفتن كلي قران و مفاتيح جنان ميخوندن روش اب باطل السحر  ميشد كار خاصي نميكرد همون كارا و دعاهايي كه تو مفاتيح بود رو انجام ميداد فقط بستگي به اعتقاد طرف داره خودش اون زمان ميگفت بسكه دعا خوندم باد كردم درخت دعا شدم   

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
فكر نكنم مال خيلي زمان پيش بود الان تو اين وضعيت كه نميشه   الانم حال و حوصله نداره قبلا خانوما ...

سلام عزیزم اگه دیدین مادرتون رو برام التماس دعا بگیرین بگین دعا کنن مشکل مورد نظر حل بشه خواهش میکنم 

اسم  ماجده    است بگین دعا کنن براشون 

سلام سحر وجود داره اما خیلی از این مواردی که دوستان گفتن اصلا ربطی به سحر نداره. اینکه فکر کنید دعا نویس میتونه همچین کاری بکنه یا سحری را باطل کنه اشتباه محض هست. این افراد اگر توانایی داشتن خودشون را از اون فلاکت در میاوردن و تقریبا تمامشون شیاد هستن اگر بعضی از آنها قدرتی هم دارن قدرت های شیطانی هست که پی آمدهای بعدیش به مراتب بدتره. بعدم کسی که به خدا اعتقاد داره همون ایمانش و کمک خدا بهترین یاری کننده  اش هست.