2737
2739
من دینا رو تازه بیمه عمر کردم شما چطور؟؟؟؟ نظرتون جیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زندگی رود روان است روان میگذرد چه بخواهی چه نخواهی زمان میگذرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مم میخام برا دخترم دو سه روز پیش مادر شوهرم برانوه اش گرفت عالیه تا 30 سالگی ماهی 100 باید بریزن نمیتونن برداشت کنن چند سال دیگه بیمه حوادث و درمانی میشه بعد 30 سالگی اگه بخاد یا بهش یه پول زیادیمیدن یا میتونه تا اخر عمرش حقوق بگیره من شهریور حتما اقدام میکنم برا دخترم
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738
چه خوب من بیمه ی سامان کردمش اینجوری بود که اولش 100 تومن دادیم حالا بعد یه ماه 400 باید بدیم و از این به بعد هر 6 ماه 500 باید بذیم تا 220 سال بعد از 20 سال نزدیک 500 میلیون بهش میدن برای شما اینجوریه؟؟؟؟؟ما از جاهای دیگه نپرسیدیم
من نمیدونم کجا رفتن حتما میپرسم اینجا بعد 30 سال یک میلیارد میدن
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
اگرم بخواد میتونه ماه به ماه پول بگیره البته بعد ۲۰سال.خول بیمه ای بهتره که سود سپردت بیشتر باشه من ۲سال پیش باسود۲۵٪ گذاشتم ولی سودا الان کم شده .هرچی سود بیشتر بدن پول بیشتری به دخترم تعلق میگیره

بدون شرح.....

دوستان ما یه آشنا داریم که تو بیمه سامان مسئول بیمه عمره اون همه ی مارو بیمه کرد و برای شوهرم توضیح داد خیلی مشاوره اش خوبه هرسوالی هم داشته باشین میتونین ازش بپرسین و با خونسردی براتون توضیح میده این شمارشه اگه دوست داشتین باهاش تماس بگیرین خیلی خوبه ماکه راضی شدیم و از هرکی هم میپرسم میگن خوبه 09189035070 آقای بیات
2706