2733
2734
عنوان

چخبر خانوما

87 بازدید | 19 پست

چیکارا میکنید

بنده : تازه با همسر از زیر بارون اومدیم

خونه ، یخ زدیم هر دو مون ، چای درست کردم

منتظرم از حموم در بیاد بخوریم  

جاتون سبز شام رو هم بیرون خوردیم💋

سختیام که تموم شد، میزنم رو شونه‌ی دنیا...میگم تحمل و حال کردی مشتی!؟

خوشبختر بشین ❤️

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با همسرم قهرم اون زیر کرسی خوابیده من رو مبل😐

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2728
2740
چه باحال کرسی

اره خیلی

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
با همسرم قهرم اون زیر کرسی خوابیده من رو مبل😐

هیچوقت ی کرسی از نزدیک ندیدم😂

از دل هم در بیارید باور کنید هر چی باشع

ارزشِ قهرتون رو  نداره  

هیچوقت ی کرسی از نزدیک ندیدم😂 از دل هم در بیارید باور کنید هر چی باشع  ارزشِ قهرتون رو  ...

بیا خونه ما ببین😁نه ایندفعه یکم دوری و دوستی بهتره

خوش بحالتووون😂😂😂 جامون خالی کنین انشالله همیشه خوش باشین انشالله همه جوونا بهم برسن خوشبخت بشن ...

قربونت برم عزیز دلم 

زندگی ب کامت باشه جونم💋