2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این دوتا ربطی به هم ندارن

کلا پول و زودتر میگیرن

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731
خب الان اگه ۱۹ دی رد بشه پرداخت نکنیم هیچی میشه؟؟ 

اره فکر کنم تا سه سال هم نمیتونید دیگه ماشین بنویسید

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

آره بیشرفا از 9 ماه زودتر نصف پولو میگیرن 3 روزم بیشتر وقت نداره

من تحویل تابستان 403 بودم آبان ماه پیام تکمیل وجه اومد ماشین خودم رو کمتر از قیمت اصلی فروش زدیم یه مقدارم بابام پس انداز داشت و با قرض و اینا تکمیل کردیم

فورجه دیگه ای نمیدن پولو آماده کنیم😔

نه 

ایکاش قبلش یه تحقیق و مشورتی میکردین

ماشین یکسال دیگه ارزشی نداره که اسم نوشتین باز سه ماهه بود یه چیزی

من زمستان 1403هست.ابان پیامک اومد 165ریختم.

مثل اینکه من خیلی زود بوده فقط  

کسایی که می‌خوان ختم سریع قرآن انجام بدهند از روخوانی تحدیر استفاده کنن.یا برنامه رو خوانی قرآن تحدیر نصب کنن.