2733
2734
عنوان

یه لحظه میاین لطفا

2158 بازدید | 45 پست

سلام گوش دخترمو دو هفته پیش بردم سوراخ کردم همه چی خوب بود مرتب با پماد چشمی چربش میکردم خانمه گف این گوشواره ها ک تو گوشش با دستگا گذاشتم تا چهل روز در نیاد ولی حساسیت شدید به بدلیجات داره دور دهنش کلا خشک و قرمز میشد منم چن روز پیش درآوردم فرداش گوشواره طلا انداختم از اون روز ک طلا انداختم تو گوشش میچرخونم میگه یکی از گوشاش یکم درد میگیره وقتی میچرخونم . عفونت نکنه یه وقت چیکار کنم؟  امروز باز با پماد چشمی چربش کردم ولی موقع چرخوندن یکیشو میگه درد میگیره 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
گوشواره میخی نیست که؟  اونا گوشواره اذیت میکنه  اگر التهاب نداره مشکلی نیست

نه عزیزم میخی نیس . وقتی میچرخونم میگ درد میگیره ولی اون یکی نمیگیره 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین  دست بزن به محل  سوراخ   اگر سفت بود و قرمز و حالت ورم داشت   ممکنه در حال عفونت باشه   مخصوصا اگر گرم شده باشه همون یه تیکه   اگر اینجوری هم بود نگرانی نداره فردا ببر دکتر  

من عین دختر شما بودم  یه دور عفونت کرد چجور  فقط گشواره رو در آوردم خوب شد     بعد چند سال دوباره سوراخ کردم  گوشواره طلا انداختم    یکم درد طبیعیه  

2728

دردش طبیعیه، البته فکر کنم دو هفته بیشتره گوشش سوراخ کردی ، اگه دوهفته پیش سوراخ کردی که دردش طبیعیه ممکنه تا یک ماه هم ادامه داشته باشه، کاش همونجا به دکترش میگفتی به بدلیجات حساسیت داره گوشوار میخی تو گوشش نمیکرد، اگه گوشش قرمز و متورم شده و چرک میده ممکنه عفونت کرده باشه ولی یکم درد و ورم طبیعیه

ببین  دست بزن به محل  سوراخ   اگر سفت بود و قرمز و حالت ورم داشت   ممکنه در حال ...

اخه تا اون قبلیا بودن مشکلی نداشت راحت تو گوشیش میچرخید ولی اینارو انداختم اینجوری شد . یعنی ممکنه بعد دو سه هفته هم عفونت کنه گوش؟

دردش طبیعیه، البته فکر کنم دو هفته بیشتره گوشش سوراخ کردی ، اگه دوهفته پیش سوراخ کردی که دردش ...

قبلش ک اونا بودن درد نداشت اصلا راحت تو گوشش میچرخیدن.  دیگه بعد دو سه هفته مگه جاش خوب نشده ممکنه بازم عفونت کنه؟ 

2738
فاطمه عکس گوشش که درد میکنه بذار ولی فکر نمیکنم عفونت کرده باشه.

مامانم امروز گوشواره هاشو در آورد بند کرد تو گوشش گف اینا براش سنگینه بند میزارم بسته نشن برو یه گوشواره دیگ بگیر سبک باشه

فاطمه جان سلام شبت بخیر امشب بخاطر دخترت رفتم پیش خانم دکتر نظری متخصص  گفت طلا به گوشش نندا ...

سلام . چرا طلا نندازم ؟؟

سلام . چرا طلا نندازم ؟؟

سلام

گفت بعداز سوراخ کردن بخاطر زخم بودن بلید گوشواره میخی جنس انداخت که گوش اذیت نکنه

و التهابش زود خوب بشه

ضمنا بعداز یکماه یا ۴۰ روز

گوشواره طلا بندازید ولی حواستون باشه

سنگین نباشه

کاری داشتی بگو ازش بپرسم

موفق باشی😘😘😘😘

سلام گفت بعداز سوراخ کردن بخاطر زخم بودن بلید گوشواره میخی جنس انداخت که گوش اذیت نکنه و التهابش ز ...

الانم سه هفته گذشته دیگه. طلا سبک میشه انداخت؟

2706