2737
2734
عنوان

داستان زندگیم../تعرض...

289 بازدید | 8 پست

لطفا اگ میخوایین گزارش بزنید اصلا نخونید شاید اذیت بشین 

من مریمم ۱۷ سالمه 

سه سال پیش تو ی تصادف مادر عزیزم رو از دست دادم. دوتا خواهر دارم ۱۰ و ۱۵ ساله 

بعد از اولین سالگرد مادرم بود ک نگاه های پدرم طبیعی نبود 

کم کم متوجه میشدم ک خودشو بهم نزدیک میکنه لباسای کم میپوشه و ... 

اولش فک میکردم ی رابطع پدرانه است فقط 

بعد از چند وقت خیلی دیگع خودشو بهم نزدیک میکرد مجبور بوذم ب تهدید ک ب پلیس میگم و اون تهدید ب این ک خودتو و خواهراتو مبکشم 

و من محکوم ب سکوت... 

تصمیم گرفتم براش زن بگیریم 

ک همین کار رو هم انجام دادیم 

ولی باز تعرضش بهم ادامه داشت 

راهی نداشتم دیگه 

ب داییم پناه بردم 

قضیه رو بهش گفنم 

از پدرم شکایت کردیم ولی فقط  تونستم بخاطر کتکاش دیه بگیرم.. 

سرکار رفتم. چند ماه خونه داییم بودم 

ک کم کم تونستم با کمک داییم و خیریه و بهزیستی وسایل خونه بگیریم 

و رفتیم خونه ای ک مال داییم بود ب مامانم قرار بود برسع... خداروشکر تا الان مشکلی واسمون پیش نیومده 

برامون دعا کنیت🥺❤️

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       

خداروشکر عزیزم 

خداروشکر ک همچون دایی ای داری

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه هر کسی فرمول سفیدکننده میخواد به پست اخرم سر بزنه گرفتارم ممنون دوستان🙏

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
2728
خداروشکر عزیزم  خداروشکر ک همچون دایی ای داری

فداتشم

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
خدارو شکر ک این دایی هست وگرن خدا میدونست چی بشه

دقیقا🥺💔

2740
خواهراتم کنارتن؟

بله