2733
2734

میخوام تولد دونفره بگیرم تو کافه برا رفیقم..

نمیخام زیاد شلوغش کنما...

درحد یه کیک و شمع که با سفارشامون برامون بیارن..

خود کافه مینی کیک داره؟ یا باید خودم تهیه کنم از شیرینی فروشی مثلا یه ربع قبل از تایم قرار برم اونجا بهش بدم؟

چطوریاس کلا؟ چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هماهنگ کن ببر بده به کافه برات میارن

گاهی هم کافه ها سفارش میگیرن از قبل برات اماده میکنن خودشون

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731

خودت باید بگیری بدی اونجا تحویل برات اوکی میکنند موزیک پخش میکنند گارسن میاره سر میز دوست هم داشتی خودت میری تحویل می‌گیری می‌بری سر میز

❤️همسرم ،پسرم ❤️شما تنها میتوانید آخرین درمان من باشید و بی شک دیگران بیهوده میجویند تسکینم❤️
هماهنگ کن ببر بده به کافه برات میارن گاهی هم کافه ها سفارش میگیرن از قبل برات اماده میکنن خودشون

حس میکنم خود کافه انجام بده گرونتر در میاد..

بنظرت برم همین یه مینی کیک بگیرم نیمساعت زودتر برم بهشون بدم بشینم همونجا تا سر تایم رفیقم بیاد بعدشم همراه با سفارشا بیارن برامون اوکیه؟

بعضی کافه ها دارن و بعضی ها نه

باید از قبل سوال و هماهنگ کنید 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2740
خودت باید بگیری بدی اونجا تحویل برات اوکی میکنند موزیک پخش میکنند گارسن میاره سر میز دوست هم داشتی خ ...

اووو انقد شلوغ نمیخوام...

در سکوت یه تولد دونفره دوستانه باشه کافیه🙂

شمع هم دارن کافی شاپا یا باید از شیرینی فروشی بگیرم؟

حس میکنم خود کافه انجام بده گرونتر در میاد.. بنظرت برم همین یه مینی کیک بگیرم نیمساعت زودتر برم بهش ...

اره اینجوری خوبه باب میل خودتم میشه 

میتونی به کیک خونگی ها هم سفارش بدی ک درجه یک باشه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
بگرد یک کافه قنادی پیدا کن. هم مینی کیک سفارش بده هم نوشیدنی اینجوری هزینه اضافه ای هم پرداخت نمیکنی

بنظرم یجا مثل شیرینی سرا مناسبه درسته؟

یه شیرینی سرا که جا واسه خوردن بستنی و اینچیزا داره...

اووو انقد شلوغ نمیخوام... در سکوت یه تولد دونفره دوستانه باشه کافیه🙂 شمع هم دارن کافی شاپا یا بای ...

شلوغ که نیست دختر یک کیک میخری میدی تحویل برات دیزاین می‌کنند همزمان با آوردن سر میزخودشون موزیک هم پخش میکنند 

در حد چند دقیقه کوتاه 

شمع هم خودت بخر یا برو بپرس ببین خدمات دهیشون چطوری هست 

❤️همسرم ،پسرم ❤️شما تنها میتوانید آخرین درمان من باشید و بی شک دیگران بیهوده میجویند تسکینم❤️
شمعو چیکار کننم شمعع😂😂

از این طرح هایی بگیر ک کنارش یه دونه شمع تک میاد 

2706