2752
2734

من تنبلی تخمدان دارم و پی سی او ..علائم قبل از پریودیم گاهی انقدر شبیه به بارداری میشه که وقتی منفی میشه آزمایش همه تعجب میکنن..خب واقعا سخته چون همش اطرافیان پیگیری میکنن همسرم جوابشونو میده ولی گاهی واقعا آدم نمیکشه...من برای این راه کفش آهنی پوشیدم .. روزای زیادی درگیر افسردگی میشدم ولی تصمیم گرفتم به جای یک مادر افسرده یک مادر قوی نشون بدم خودم رو ..الان مادر نیستم ولی وقتی مادر بشم زندگی شاید سختتر هم بشه اما برای من شیرینه ..چون صبر زیادی پای این نهال گذاشتیم.. اگر خدا رو نداشتیم ما بنده ها میخواستیم چیکار کنیم؟

واقعا الحمدلله ..

تجربه شما چی بوده ..چند سال و چند وقت انتظار کشیدین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

برید پیش متخصص طب سنتی با مدرک از دانشگاه پزشکی،پیش کاراموزا نرید

مزاج بدنتون مشخص میکنن و بر طبق اون داروی بدون عوارض گیاهی میدن که رحم و تخمدان گرم و فعال شه و تنبلی کنترل شه

داروهای شیمیایی فقط بیشتر عوارض دارن و به محض قطع کردن دوباره مشکل ایجاد میکنن

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
 برید پیش متخصص طب سنتی با مدرک از دانشگاه پزشکی،پیش کاراموزا نرید مزاج بدنتون مشخص میکنن و ...

شما هم تنبلی داشتید؟

بله همینطوره با قرص های دکتر یه مدت خوب میشه بعد دوباره همون آش و همون کاسه...توی تهران دکتر طب سنتی خوب میشناسید؟

شما هم تنبلی داشتید؟ بله همینطوره با قرص های دکتر یه مدت خوب میشه بعد دوباره همون آش و همون ک ...

اقواممون رو دیدم که خیلی مشکل داشتن حتی علاوه بر تنبلی پر کیست بوده رحمشون ولی با طب سنتی باردار شدن

نه راستش دکتر الان نمیشناسم خودم هم برا اصلاح مزاج میخوام برم ولی دکتری که مورد تایید خانوادم بود الان مهاجرت کرده خودم هم دنبال یه دکتر خوب هستم 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
اقواممون رو دیدم که خیلی مشکل داشتن حتی علاوه بر تنبلی پر کیست بوده رحمشون ولی با طب سنتی باردار شدن ...

آره منم شنیدم که شده حتی یکی بوده با سن بالا باردار شده طرف نزدیک چهل سالشه ..

توکل به خدا ممنون از اینکه نظر دادی 

سلام عزیزم منم با تنبلی تخمدان باردار شدم اضافه وزن زیلدی داشتم وبا رژیم وبیشتر با ورزش وزنمو کم کردم بعداز دوسال اقدام زمانی که دیگه مثل یکی دوسال اول هرماه منتظرنبودم پریودم عقب افتادو باردارشدم ودکتر هم نمیرفتم چک کردم مثبت شد ورفتم آزمایش خون وجواب اونم مثبت بودفکر میکنم اضطرابم کم بوده وکاهش وزنم باعث بارداری شده ،انشاالله شماهم باردارمیشی حتی خواهرمم تومجردیش دکترگفته بود تنبلی تخمدان داری وبه محض ازدواج باید بچه دار بشی اونم تقریبا بعداز مدتی باردار شد .