2733
2734
من امروز رفتم تو هفته 36 ظهر موقع دسشویی یه لک خیلی کم روی دستمال دیدم، علامت بدیه؟ آخه من تا حالا لک تو بارداریم نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شا الله که چیزی نیست
گر نگهدارنده ی من آن است که من می دانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... خداجونم شکرت که باردارشدم و رحمتت رو شامل حالم کردی فرزندی سالم وصالحی بهم عطا کن ... دامن همه ی منتظر هارو هم سبز کن ان شا الله...
اره برو دکتر
گر نگهدارنده ی من آن است که من می دانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... خداجونم شکرت که باردارشدم و رحمتت رو شامل حالم کردی فرزندی سالم وصالحی بهم عطا کن ... دامن همه ی منتظر هارو هم سبز کن ان شا الله...
از هفته سی و هفت ب بعد باید منتظر باشی قبل از اون زایمان زودرس میگن حتما برو دکتر یا بیمارستان چون ممکنه جفت اسیب دیده باشه اگ در حد ی یا دو قطره بود برو دکتر اگ شدیدتر شد حتما برو بیمارستان شاید نیاز ب زایمان باشه
2706