2733
2734
عنوان

دوباره دلم از کاراشون پره

75 بازدید | 86 پست
سلام دوستای گلم.میدونم نزدیک عیده وخوب نیست انرژی منفی بدم .از ته دل ارزو میکنم سال جدید واسه همه تون پرشادی باشه. بچه ها اگه یادتون باشه من مجبورم هفته ای یکی دوبار حتما خونه مادرشوهرم برم جایی که سرسوزنی برام احترام قایل نیستن هرچی هم من سکوت میکنم بدتر میشن.دیشب دوباره خیلی بهم کم محلی وتوهین کردن.دوسه ساعته بچه م طفلکی هی می اومد طرف من شیر بخوره مادرشوهره هی بایه لحن بدی میگفت بده به عمه ش..خودش به زورمی اومد میگرفت.آز غذاهای چرب وچیلی به خوردبچه م دادن طفلکی تا صبح نخوابیده.جواب سلاممو نمیده.تاپیکو واسه این زدم که تعطیلات عید مجبورم میکنه به بهانه اینکه برادر شوهرم از شهرستان میان هرروز برم اونجا.این برادرشوهرم چیزی از خواهرشوهرکم نداره.کلا به خودم محل نمیذارن ولی حس مالکیتی دارن به بچه م که نگو..از حالا میدونم عیدو کوفت میکنن بهم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین به همسرت بگو همونقد که واسه تو ارزش قائلن برای من هم همونقد پس دستت بیاد واسه خانوادت چقد عزیزی بگو هر رفتاری که با من میکنن انگار با تو میکنن اگه دوست داری حرمت خودت و زنت نگه دارن جلوشون وایسا بگو وقتی به من توهین میکنن انگار به تو توهین کردن
آنجا که مهر شما را فر امیخواند آنجا روان شوید.
2706