2733
2734
میشه دقیق تر بگین رفتار پسرتون چجوریه و چندشالشونه به پسرتون توصیه میکردین میگفتین حساسه کاری باهاش ...

پسر من ۷ سال بچه ی اونا ۶ سال

اره همش یه گوشه آروم به پسرم میگفتم مامان اون حساسه ولش کن

اما اون خیلی اذیتش میکرد

مثلا تو هر تابی مینشست میگفت این بلند شه من بنشینم

یا این فوتبال بازی میکرد میومد توپش رو برمیداشت میگفت واسه خودمه

یا تنیس بازی میکر پسرم میومد خراب میکرد اصلا یه وضعی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی درسته گاهی به خلطر بچه ها اذیت میشیم ولی من اعتقادم اینه میگم اینا بچه هستن ما بزرگا نباید ر ...

درست میگی عزیزم ولی اگر دو طرف این طرز قکرو داشته باشن خوبه

من خودم دیگ کم اوردم بس ک خواهرم دست بالا بلند میشد.کلا اخلاقش همینه.و همش از من و بچم توقع دارن سکوت کنیم.من تحمل این چیزا رو ندارم.نمیتونمم جواب بدم چون کسی حمایتم نمیکنه.ترجیح میدم کات کنم.الان سه هفته هست دو تا خواهرم با مادرم دور هم خوشن.نمیگن دلی مرده زنده هست.حالش خوبه نیست.من ازشون نیمگذرم.عداب دنیا جلو چشمم هست چون خانوادم ستن مثلا.ولی شما ک دوستید

2731
خدایی ازخود راضی هم نیستن  و اقا خیلی باشخصیت هستن خانمه هم خانم خوبیه اما چیزی که حس کردم این ...

مطمئنین مخاطب استوریا شما هستین ؟ 

اگه خوبن که خودتونو عقب نکشین و رابطه تونو ادامه بدین منتهی دیگه با هم سفر نرین 

از تعریفاتون بنظر خودخواه و بی منطق اومدن

درست میگی عزیزم ولی اگر دو طرف این طرز قکرو داشته باشن خوبه من خودم دیگ کم اوردم بس ک خواهرم دست با ...

الهی بگردم من خواهر ندارم همش فک میکردم اگر خواهر داشتم چقد خوب بود 

پس خواهرم دیگ ب درد نمیخوره😐

نوشته بود آیا کسی را چنان دوست داری که برایش بجنگی ؟نوشتم از جنگ ها بازگشته ام با زخم ها و موی سپید... یادگرفته ام صبور باشم و به تماشا قانع 💔
درست میگی عزیزم ولی اگر دو طرف این طرز قکرو داشته باشن خوبه من خودم دیگ کم اوردم بس ک خواهرم دست با ...

تو چون خانوادت هستن به نظرم باهاشون صحبت کن و مشکلت رو باهاشون حل کن

چون نمیتونی قید خانوادت رو بزنی و خودت بیشتر از اونا اذیت میشی و آسیب میبینی

من یه دوسته نهایت کات میکنم اما خانواده خیییلی مهمه

باخاطرت حرف بزن 

مطمئنین مخاطب استوریا شما هستین ؟  اگه خوبن که خودتونو عقب نکشین و رابطه تونو ادامه ب ...

اره کاملا مطمعنم مخاطبش ما بودیم

الان با این رفتارهای خانمه دیگه شک دارم تو دلش چی میگذره

دوستی که استوری میذاشت اون دوست خوبتون رو دعوت کرد شمارو نه یا برعکس؟

اره دوستی استوری میذاشت دوست مارو دعوت کرده که خودمون باهاشون آشنا کردیم و این اولین بار هست میخوای دعوتش کنن

اره کاملا مطمعنم مخاطبش ما بودیم الان با این رفتارهای خانمه دیگه شک دارم تو دلش چی میگذره

من خودم ادمیم کسی با کنایه بخواد استوری بذاره و تیکه بندازه به روی خودم نمیارم حالا شما خیلی ناراحتی بهش پیام بده بگو منظورت به کی بود و چرا اینجوری وضعیت گذاشتی حداقل میفهمی چطور برخورد کنی

دوستی چندین ساله رو یه وقت به این سرعت تموم نکنیدا  خودتونم میدونید که از یک سنی به بعد دوستی ...

میدونم که دخترشون مشکلی داره اما نگفتن چون شنیدم که تحت درمان روانپزشک بودن یه مدت زیادی

اما اینکه خانمه خودش کوتاه نمیاد و خیییلی سرسنگین گرفته و نمیخواد دیگه رابطه داشته باشه 

چون قبل از این اتفاق هر دو سه روز یه بار کلی پیام میداد یا تلفن میزد ولی الان کاملا قطع کرده 

میدونم که دخترشون مشکلی داره اما نگفتن چون شنیدم که تحت درمان روانپزشک بودن یه مدت زیادی اما اینکه ...

اون گاردشه برای حفاظت از خودش، یه عکس العمل روانیه که خودشم متوجه نیست، عیب نداره، شما هم پیگیر نشو ولی لطفا ناراحتم نباش، شاید یک روزی بفهمی مشکلش چیه درکش کنی🌼

🚫☠️لطفا درخواست دوستی ندید👻🚫
بیخیالشون باش بخاطر اونا اوقات قشنگتونو خراب نکنید 

واااای شاید ماه ها بود صدام تو خونه بالا نرفته بود الان به خاطر این موضوع داد و بیداد کردم خیلی ناراحتم انقد روم تاثیر گذاشته