2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

موضوع اینه من و همسرم یه دوستای دیگه داشتیم که ما یه سالی میشه این دوستامون رو به اوناهم معرفی کردی ...

دوستی که استوری میذاشت اون دوست خوبتون رو دعوت کرد شمارو نه یا برعکس؟

اینجور سفرت اشتباهه همکار شوهرم ۳روز با اومد شمال هزار تومن خرج نکردن با ماشین ما اومدن اندازه ی وا ...

اصلا موضوع مال سفر برام مهم نیست چون هرچی هم خرج کرده باشم خودم لذت بردم

بیشتر به خاطر موضوع دیگه ای که بقیه تاپیک گفتم

2731
اره  

دوستی چندین ساله رو یه وقت به این سرعت تموم نکنیدا 

خودتونم میدونید که از یک سنی به بعد دوستی عمیق شکل نمیگیره! شاید دخترشون بیش فعاله به شما نمیگه

شاید اختلال دیگه ای داره نخاسته شما بدونید

شاید اصلا یک مشکل دیگه ای داشتن خودشون با هم

در هر صورت حق با شماست هر کسی باشه جا میخوره ناراحت میشه

🚫☠️لطفا درخواست دوستی ندید👻🚫
هم صبور بودم و هم بی خیال ولی امشب انگار یهو همه چی تو مغزم منفجر شده

من با خواهرم بحث های بچه رو داشتیم

پسر ۳ سالش همش پسرمو میزنه و تا پسرم ازش چیزی میگیره ب پسر ۷ساله من میگ خاک عالم تو سرت و پسر من خیلی باادب هست و چیزیش نمیگ.فقط نگام میکنه ببینه عکس العمل من چیه.منم هی میگم ساکت هیس.بعد خواهرم هی ادا میاد ک وای بسه بچه هستن.ب پسرم میگ سر ب سرش ندار بده دستش ک چیزی نگه.دیگ از تربیتش هست.دخترشم تا کوچک بود همش پسرمو میزد 

منم خیلی اذیت میشم خیلی.الان حدود سه هفته هست کات کردم باهاشون.واقعا بعضیا بدرد رابطه گرقتن نمیخورن.ی مشت خودخواه یدرد نخور

یعنی چی وقتی میدیدی ب پسرت اذیت میکنه باید از پسرت دفاع میکردی ن از دختر لجباز اوشون.هر وقت دست پای ...

حالا دقیقا به اینم دارم فکر میکنم که اگه منم حداقل چندباره میگفتم چقد بچه لجبازه یا چرا انقد اذیت میکنه اونم میفهمید که بچش رو نباید انقد حمایت کنه

از قدیم گفتن ادمارو تو سفر بشناسین احتمالا دلیل رفتار دخترشون هم تربیت نادرست اوناست شما رابطه با دوستای قدیمیتون رو ادامه بدین و این خانواده ازخودراضی رو کنار بذارین

حالا دقیقا به اینم دارم فکر میکنم که اگه منم حداقل چندباره میگفتم چقد بچه لجبازه یا چرا انقد اذیت می ...

نگفتی دیگ تو فکرش نرو.خودخوری نکن.فقط اگر میتونی کات کن.اگر بخای اینطوری ادامه بدی و هی ببینیشون پسرت آسیب میبینه علاوه بر خودت

اینا مسموم هستن.فاصله را رعایت کن

من با خواهرم بحث های بچه رو داشتیم پسر ۳ سالش همش پسرمو میزنه و تا پسرم ازش چیزی میگیره ب پسر ۷ساله ...

میدونی درسته گاهی به خلطر بچه ها اذیت میشیم

ولی من اعتقادم اینه میگم اینا بچه هستن ما بزرگا نباید رو رفتارشون زوم کنیم یا حتی تو دعواشون دخالت کنیم که به روابطمون لطمه نخوره اما بعضیا خیییلی همه چی رو باهم قاطی میکنن

از قدیم گفتن ادمارو تو سفر بشناسین احتمالا دلیل رفتار دخترشون هم تربیت نادرست اوناست شما رابطه با دو ...

خدایی ازخود راضی هم نیستن 

و اقا خیلی باشخصیت هستن خانمه هم خانم خوبیه اما چیزی که حس کردم این بود انگار همسرش خیلی از دست اخلاق بهشون کلافست کلا و اون خانم اینطوری میکرد که به همسرش بفهمون تقصیر بچه ی ما نیست پسر اون اذیتش میکنه

اصلا موضوع مال سفر برام مهم نیست چون هرچی هم خرج کرده باشم خودم لذت بردم بیشتر به خاطر موضوع دیگه ا ...

برعکس من اگ همه خرجا با ما باشه حس سواستفاده بهم دست میده مگ این ک دعوتشون کرده باشیم ک‌اون ی چیز دیگس 

سر همینم اولین و اخرین بارمون بود باهاش رفتوامد کردیم

نوشته بود آیا کسی را چنان دوست داری که برایش بجنگی ؟نوشتم از جنگ ها بازگشته ام با زخم ها و موی سپید... یادگرفته ام صبور باشم و به تماشا قانع 💔
خدایی ازخود راضی هم نیستن  و اقا خیلی باشخصیت هستن خانمه هم خانم خوبیه اما چیزی که حس کردم این ...

الانم بنظرم تاحالا ک‌واکنشی نشون ندادی از این ب بعدم واکنش نشون نده هرجا هم دیدیشون عادی برخورد کن طوری ک اصلا برام مهم نیست رفتو امدای شما😁

نوشته بود آیا کسی را چنان دوست داری که برایش بجنگی ؟نوشتم از جنگ ها بازگشته ام با زخم ها و موی سپید... یادگرفته ام صبور باشم و به تماشا قانع 💔
2706