2737
2734

خب هم کلاسی هستیم تو دانشگاه(تو تایپیک قبلی کامل توضیح دادم چجوری هستیم)

فقط یه چیزی آزارم میده اینه که خیلی به نظرم داره سوءاستفاده میکنه ازم،اصلا آداب معاشرت بلد نیست:(

شاید چون سنش کمه اینجوری(اون ۲۰ من ۱۹)

نظر شما چیه؟

منم خوب بهش تو پیدم ولی از رو نمی ره دوباره جزوه یه درس دیگه هم ازم خواسته،اونجا هم که بهش گفتم نه ریاضی رو نمی فرستم جوابمو دیگه نداد ولی اون زمان چون آن بودم دیدم که زده بود در حال نوشتن،ولی چیزی نفرستاد🙁

نقشه های خدا همیشه از خواسته های ما قشنگ تره 🥰🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا دوس ندارم پر بازدید بشه اهل این بی نمک بازیا هم نیستم اگه هستین شات بزارم

بزار

برنامه ریز درسی ، ساعتی و مبحثی به صورت هفته ای یک بار‌.      با قیمت مد نظر خودتان در هر پایه ای و رفع اشکالات درسی
2728
حالا جزوه رو بفرستید کمک کنید به بندگان خدا چی میشه مگه؟😄

فاستادم براش ،یه درس دیگه رو این درس دیگه خیلی زیاد بود نمیشد PDF کرد

نقشه های خدا همیشه از خواسته های ما قشنگ تره 🥰🍀
2740

خوب جواب دادی

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2706