2733
2739

دقیق چهار ماه و ۵ روز هست که بینیمو عمل کردم 

دو سه روزی هس وسط بینیم بالای نوک فرو رفته هم از نیم رخ معلومه هم دست میکشم واضحه 

چیکااار کنم 

اگه تجربه ای دارید بگید توروخدا

عکس داری بزاری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

مال خواهرم و دختر داییم اینجوره رفت ژل زد جای گودیش خوب شد

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی بعد از عمل ؟ یا بدون عمل گود بود 

بعد

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
چند وقت بعد عمل فرو رفت واسه اونا

سه ماه

اگه مشکل خاصی نداری عمل نکن  اینقدر اعصابم خورده از این گودگی که افتاده رو بینیم

غوز و افتادگی نوک بینی دارم ..

خیلیی رو مخمه 

الان میگم همین که غوزم بره بسه ولی میدونم بعد میشینم هی ایراد میگیرم باز