2733
2734
عنوان

من اگر یه سوال بپرسم میشه صادقانه جواب بدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1754 بازدید | 133 پست
چ فرقی من الان مجردم دارم زندگیم میکنم کلاس. بیرون. تفریح. باشگاه. مجردم هستم راحت 

فرق داره.

تجربه کردی رابطه رو

مثل آتیشی ک یبار روشن شده

تجربه شو ندارم ولی فکر میکنم کنترلش تو مجردی خیلی راحتتره تا بعد یه ازدواج نا موفق

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 
حرف شما متینه بله قبیح ترازین نیس آدم با ی متاهل وارد رابطه شه

عزیزی

وقتی میدونی سختته خودتو اذیت نکن 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همش که به خاطر فشار جنسی نیست  مسائل دیگرو بررسی کنید چکاپ برید

نه والا ی پام دکتره، چکابم رفتم بارهاااا همین اخیرا هم رفتم، بخدا هرچیمم مشکل داشته گفتن عصبیه، مثلا برا معدم هررررجا رفتم گفتن عصبیه، برا نمیدونم ریزش مو گفتن عصبیه برا تیرویید ۴تا دکتر رفتم، و واقعا منم میدونم فشارم از کجاس

2731

مجرد هرقدر متین وکنترلگر باشه بعد متاهلی تجربه داره وازنظر عاطفی نیاز داره،با یک مرد ولی حتما مجرد تلفنی رابطه داشته باشه مطمنن بهترمیشی احساس کنی دوستت داره برات وقت می‌زاره نگرانته

نه والا ی پام دکتره، چکابم رفتم بارهاااا همین اخیرا هم رفتم، بخدا هرچیمم مشکل داشته گفتن عصبیه، مثلا ...

۱_دوری از زنای ذهنی
۲_دوری از تصورات زنا
۳_حفظ چشم
۴_حفظ عورت
۵_ پرخوری نکردن
۶_روزه گرفتن
۷_ورزش
۸_اشتغال و دوری از فراغت
۹_تلاوت و تدبر در قران
۱۰_برنامه ریزی برای کار مداوم
۱۱_تنظیم خواب،تا خسته نشدی نخواب، سریع هم از تخت پاشو
۱۲_دوری از محیط آلوده
۱۳_پرورش تقوا و معنویت
۱۴_از نگاه کردن به تصاویر و فیلم های متحرک خودداری شود.
۱۵_غذاها با کالری بالارا به صفر برسانید
۱۶_دعا و توسل برای نگهداری ایمان
۱۷_دائم الوضویی

این ها برای کنترل خویه

کاربری سال1399:)
برو تو رابطه حالا یا صیغه شو ک گناه نکنی یا همینجوری ولی با مجرد برو 

ازین حرفم ک برم رابطه یا بقول شما صیغه شم(هرچند اسمش برام واقعا... به هرحال نمیدونم چ شرعیه!،  اما یه گریزی زدن مثلا، اما حالا ازونم ک بگذریم، ما یه خانواده ی با آبرو و خیر سرمون با فرهنگیم کسی بفهمه خونوادم یا بقیه چی...) 

ازین حرفم ک برم رابطه یا بقول شما صیغه شم(هرچند اسمش برام واقعا... به هرحال نمیدونم چ شرعیه!،   ...

اره اره میدونم چی میگی

خب نمیتونی ازدواج کنی

ببین من 16سالگی ازدواج کردم بخاطر رابطه جنسی و الان 7ساله متاهلم و واقعا راضیم

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

درسته خیلی سخته،،چون کشیدم وقتی جداشدم خیلی تحت فشاربودم ،ولی خب باید کنترل کنی،بهش فکر نکنی،کم کم نمیاد توفکرت،،

زندگی کردیموشاکی نیستیم،برزمین خوردیموخاکی نیستیم،زندگی هنگامه فریادهاست،سرگذشتی درگذشت یادهاست،زندگی تکرارجان فرسودن است،رنج ما،،تاوان انسان بودن اسسست.