2733
2739

سلام بچه های گل

اول بگم که من کلا چاق بودم و  بعد از زایمان دومم  ۹۶ کیلو شدم و یکسال و خورده ای بعد رسیدم به ۶۸

باشگاه یروز درمیونم ترک نمیشد تا شوهرم دیگه زیر بار نرفت و نشد باشگاه برم دخترم بدون من نمیموند باشگاه هم یهو شد ۸۰۰(کراسفیت) ایروبیک ۶۰۰

خلاصه دوکیلو رفتم بالا شدم ۷۰ اینقدر غصه خوردم و عصبی بودم تا دوباره اراده کردم و برای بار اول رفتم سراغ رژیم کتو

از یکشنبه با وزن ۷۰ کیلو و ۱۰۰ اراده کردم و تا الان که پنجشنبس و ۶۷و ۶۰۰ شدم دارم ادامه میدم

بگم که خیلی خوشحالم بی گرسنگی و بی ورزش یه شوک به بدنم رسید

این رژیم حذف قندها و کربوهیدراتها و برعکس استفاده از چربی و سبزیجات و پروتیین به میزان سیری هست

روزهای اول ترک قند اذیت کنندس و اگر تحمل کنی همون دوسه روزه

برای همه ی چاقها ارزوی دیدن سایز ۴۰ رو دارم

کسی هست از تجربه های این رژیمش بگه

(((نمیخوام بگین موافقین یا مخالف چون بسیار راضی و سرحالم و کبدم داره استراحت میکنه)))

از حال خوبتون بگین وقتی باهاش وزن کم کردین

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درود بر شما   منم با کتو از ۷۰ شدم ۵۵

اخ دمت گرم عین خودمه حدود وزنت

من که اولشم

اما شما چقدر زمان دادی به این رژیم

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
2731
برنامتو از کجا گرفتی

از اینترنت و اینستا و ...

هرجا که بتونم جمع بندی کنم

بهیچوجه دکتر نرفتم چرا دروغ

2738
رژیمشو از اینترنت گرفتی یا دکتر؟

نه عزیزم عین حقیقت جمع بندی از نت

حذف قندها و یه نارگیل گرفتم برای میوه

مغز تخمه جای اجیل

و حذف نون برنج ماکارونی سیب زمینی

و خوردن مرغ . گوشت چرخکرده و...با روغنهای سالم مثل کره سنتی و زیتون

نه عزیزم عین حقیقت جمع بندی از نت حذف قندها و یه نارگیل گرفتم برای میوه مغز تخمه جای اجیل و حذف ن ...

من انجام دادم ولی از این غذاها بدم اومد استمرار نداشتم لعنتی رژیم عانگه اصلانیان کتابش خوندم

کسی درخواست دوستی نده
سلام عزیزم.میشه توضیح کاملتری راجبش بدین.منم دخترمو از شیر برداشتم بگیرم  

راستش بچه ها اینجا خیلی راجبش تاپیک داشتن

تو اینستا کتوزیست رو زدم کلی چیزی یادگرفتم

و تو نت هم زیاد داره

یه هرم داره تو اون مجازها رو زده

خذف نون برنج ماکارونی سیب زمینی

و قندیها

و خوردن چربیهای خوشمزه و پروتیین

کوتاه مدته و وقتی ازش بیرون بیای باید با نظم بیای 

اصلاح سبک میشی کبد استراحت میکنه

و سرعت بالاست

پوستت هم خوب میشه