2737
2739
عنوان

کیا خودشون موهاشونو دکلره میکنن

195 بازدید | 24 پست

راسته که میگن تو خونه نمیشه و خیلی خطرناکه مو‌میسوزه یا خیلی شلوغش میکنن اخه من شرایط رفتن به آرایشگاهو ندارم یه بار رفتم دیدم کار خاصی نکرد فقط صبح تا شب منو تو آرایشگاه نگه داشت کلی هم پول ازم گرفت موهام ریخت 

نمیشه به نظرم 

حداقل باید دو نفر باشید 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما دکلره نکن چون ممکنه واقعا خراب کنی حرف الکی  نیست قلق خاصی داره 

بهتره کرم  سه صفر یا روشن کننده بزاری اون ریسک نداره و قشنگم روشن میکنه مثل دکلره 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2728
2740

نه عزیزم من انجام دادم تو خونه جلوی موهامو فیس فریم کردم رنگ فانتزی فقط من ب جای پودر دکلره از دکو کرم استفاده کردم ک از داروخونه یا لوازم آرایشی میتونی تهیه کنی حالا اگر خواستی من چند تا مارکشو دارم برات عکسشو میزارم 

حالا من برای عید انجام دادم بالای چهار پنج بار دکو کرم زدم چون رنگ فانتزی میزاشتم میخواستم رنگش دوباره سفید بشه دوباره ی رنگ دیگه بزارم 🤣

من خودم دکلره کردم موهام همه مثل ادامس کش میومد یه بار دیگه ام زود برداشتم ب پایه نرسید کلا نارنجی شد .برو سالنهای معتبر .حیفه همشو دکلره نکن .بجاش سامبره کن یا بالیاژ 

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    

من قبلا مواد گرفتم تو خونه انجام دادم از 7  بالاتر نرفت استاپ کرد

اما من میخواستم سفید یخی بذارم

بنابراین دوبار دیگه دکلره کردم و نابودش کردم

اگر همون یکبار بود و به شماره 7 راضی بودم نه نمیسوخت

قبل از اون هم ارایشگاه هم رفته بودم نتونست روشن تر از اون در بیاره

بستگی به خودت داره اول باید از پشت موها بزنی بعد جلو موها و ریشه 

مواد خوب هم بخر

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

نباید ریشه موهات مواد دکلره بخوره . باید به کل موها بزنی بعد که رنگ گرفت یکم هم رو ریشه بزاری تا رنگش باز شد سریع بشوری . نشد نداره . منمخودم انجام دادم . دیگه به مواد مصرفی و جنس موهاتو که چقدر خوب بمونه و خراب نشن. من موهام نازکه . با اکسیدان ۹ درصد انجام دادم به جای ۱۲ و خب رنگش به پایه ۸ رسید فک کنم. 

نه عزیزم من انجام دادم تو خونه جلوی موهامو فیس فریم کردم رنگ فانتزی فقط من ب جای پودر دکلره از دکو ک ...

دکو کرم نمیسوزونه؟

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
2706