2752
2734
عنوان

انجام چه کار هایی برای درمان افسردگی خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 1579 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم افسردگی دارم دارو میخورم نرمال میشم اگر دارو نخورم حتی از تختمم نمیتونم بیام بیرون

منم دارو میخورم اما جواب نمیده 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
برو پیاده روی.آب جوش بخور قبلش و برو پیاده روی .سودای بدنت شاید زیاد شده

اره پیاده روی خیلی خوبه من ی سره دراز کشبدم فقط برای دستشویی رفتم از تخت دل میکنم 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔

انس با خدا زیاد بگیر. خیلی میتونه کمکت کنه.نماز اول وقت و هر وقت فکر خودکشی اومد به ذهنت آیه فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین رو بخون و به خودت ها کن.خیلی مجربه.فعالیتت رو زیاد کن و تا میتونی تو خونه نمون .بعد از یه مدت میبینی خیلی بهتر شدی

دکتر من ورزش. پیاده روی. غذا خوردن تو فضای سبز. آهنگ شاد گوش دادن. فیلم طنز دیدن رو پیشنهاد کرده. هم ...

به منم پیشنهاد داد اما انقدر افسرده هستم انگار دست و دلم به کاری نمیره همش به اون موضوع فکر میکنم همش میگم اگر کسی بفهمه .. دلم میخاد درامد داشته باشم برم بازار خرید اینجوری فقط اروم میشم 

به خودت برس برو باشگاه یا اگه به رشته های هنری علاقه داری برو کلاس و یاد بگیر

دانشجو ی رشته حقوقم 

دلم میخاد برم ی هنر یاد بگیرم که درامد داشته باشم اما نمیدونم‌ چی 

چررررررا

خب آدمی احساساتی مثل من 

هم از افکار درونش و هم از محیط به شدت ضربه میخوره و منی که افکار تجمل گرایانه هم دارم

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
داروهات چی ان منم دو قطبی ام فقط با دارو خوبم

ازیپم 10 گفت نصف کن قبل خواب بخور 

الان بنظرت روزی ی دونه یعنی نصف کنم نصف بعد ناهار و نصف دیگ رو بعد شام بخورم ضرر داره ؟  

انس با خدا زیاد بگیر. خیلی میتونه کمکت کنه.نماز اول وقت و هر وقت فکر خودکشی اومد به ذهنت آیه فالله خ ...

اره همش داخل خونه چشم باز میکنم تا بخوام دوباره چشم ببندم 

😔😔

2706