2752
2734
عنوان

دلیل گریه های پسرمو نمیدونم بچه اولمه هیچ تجربه ای ندارم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اخه دیدم و زنش کنه خودم تصمیم به فرنی دادن کردم که نمیشه خواهر من.الان زوووود.ماساژ بده شکمش رو .طفل ...

خود کرده رو تدبیری نیس خودم کردم بر خودم الان پسرم درد میکشه 

لعاب برنج دادم حساسیت داشت بنظرت فرنی برنج خوبه براش

برنج جزء غذاهایی حساب میشه که حساسیت زا نیست.

شما از اول شروع کردی یه غذای سفت به بچه دادن. معلومه اذیت میشه.

باید اول آرد برنج که با آب گذاشتی پخت چند قاشق شیر خودت اضافه میکردی رقیق بشه بهش میدادی یه هفته ده روز رقیق بعد کم کم غذاش رو سفت میکردی.

بیومیل یک

اگه به محض خوردن زور میزنه یعنی فرنی دوست نداره. اگر بعد از خوردنش بهش فشار میاد یعنی بهش نمیسازه و داره اذیت میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
خود کرده رو تدبیری نیس خودم کردم بر خودم الان پسرم درد میکشه 

ایراد نداره از قصد که نکردی نیتت خیر بوده.اما حواست باشه اون طفلی ها هیچ جور نمیتونن بگن چشونه.دفعه بعد حتما با چندتا متخصص مشورت کن .خدا بهت سلامتی بده سایه ات بالای سرش.نگران وزنشم نباش به غذا خوردن که بیفته خودش اوکی میشه

2706