2733
2734
عنوان

کادومو عوض کرد😐😐😐

418 بازدید | 22 پست

بچه ها شما اگه برای کسی کادو لباس ببرین بعد بهش بگین تعویضم داره بعد اون بره یه لباس دیگه انتخاب  کنه ناراحت نمیشین؟ من برای یه نفر لباس خریدم بعد گفتم اگه  یه سایز کوچیک یا بزرگتر میخواین  تعویضم داره بعد رفت کلا یه لباس دیگه خرید😐😐 زشت نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره زشته

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون
2740

ن هم هدیتو دادی هم چیزی که دوست داسته گرفته

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
چرا؟خب من با ذوق خریده بودم

عزیزم شاید خوشش نیاد بزار گوشه خونه بعدا بندازه دور بهتره یا این

اگه خدا بخواد منم روزی صاخب دختری به اسم لیا میشم.. راضیم به رضای خدا جونم

الام ازش استفاده میکنه نمی زاره بعد صد سال تو کمدش بندازه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706