2737
2739
عنوان

الله اکبر🖤🖤🖤🇮🇷🇮🇷🇮🇷

311 بازدید | 19 پست

تا پای جان پای ملت عزیزمون، به کوری چشم دشمنامون می ایستیم.

دلم خونه برای همه ی عزیزانی که در این حادثه ی تروریستی بیگناه جونشون رو از دست دادن.

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲🤲

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

@khakestariiiiiii   سلام.اون تاپیک ترکید اینجا براتون پست میذارم.من اصلا به اسم کاربری ها نگاه نمیکنم و نمیدونم شما کدوم کاربر هستی،و اما در مورد ادعاتون باید بگم،اینجا هیچوقت به ناحق حرفی نمیزنم که بعدا عذاب وجدان داشته باشم.شاید شما دچار سوء تفاهم شدید.

به هرحال اگه دوست داشتید بگید چی گفتم،تا منم از حرفم دفاع کنم.شما هم موفق باشید❤

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه برگشتید بهم گفتید انشالله اسرائیلی ها بهم تجاوز کنن به حق گفتید؟

من هرگز چنین حرفی نزدم...لطفا اگه اسکرین دارید بفرستید یا عین جمله ای که گفتم بفرمایید،وگرنه این منم که حلالتون نمیکنم

2731
من هرگز چنین حرفی نزدم...لطفا اگه اسکرین دارید بفرستید یا عین جمله ای که گفتم بفرمایید،وگرنه این منم ...

خانم اون تاپیک ترکید شما برگشتی به من گفتی پس برو که همونا بهت تجاوز کنن من چه دروغی دارم اخه به شما بگم؟

اصلا مهم نیست فقط خواستم بگم پشت این گوشی یه ادم با تمام احساسات نشسته که ممکنه ناراحت بشه نه یه ادم اهنی یا ربات...

شما بجای که به من بگید ببخشید میخواید خودتون حلال نکنید؟(:

ایرادی نداره دیدارمون اون دنیا پیش همون خدایی نه جفتمون بهش اعتقاد داریم 

اینکه برگشتید بهم گفتید انشالله اسرائیلی ها بهم تجاوز کنن به حق گفتید؟

شما از کدوم حرف من این برداشت رو کردید نمیدونم،اتفاقا درباره ی این جنایتها و تجاوزات اسرائیل تو تاپیکهای زیادی بحث کردیم و دقیق نمیدونم شما کدوم کاربری،ولی به جرات میگم من هرگز این حرفو نزدم،شما قطعا اشتباه برداشت کردید.

خانم اون تاپیک ترکید شما برگشتی به من گفتی پس برو که همونا بهت تجاوز کنن من چه دروغی دارم اخه به شما ...

وقتی شما با اقتدار تمام پشت اون رژیم کافر می ایستی و ازش دفاع میکنی،منم گفتم اگه کشورمون به دست اونا برسه هرکاری میکنن،این موضوع رو هرکسی درک میکنه،ولی اصلا نگفتم ان شاءالله این اتفاق براتون بیفته،درسته مرد نیستم ولی غیرتم تو این مورد از آقایون هم بیشتره،شما هموطن من هستی،چطور راضی میشم این حرفو بگم،با قطعیت میگم اشتباه برداشت کردید

2740
وقتی شما با اقتدار تمام پشت اون رژیم کافر می ایستی و ازش دفاع میکنی،منم گفتم اگه کشورمون به دست اونا ...

به حضرت عباس به خدا اگر که من پشت اون اشغال ها باشم....بخدا جونمو برای این خاک و تک تک مردمش میدم....اصلا هم دیگه نمیخوام این بحث جنگ و اینا رو ادامه بدم...

ولی خانوم من دروغ نگفتم و اصلا ادمی نیستم که از حرفی ناراحت بشم تو زندگیم...ولی این حرف شما دقیقا جوری بود که انگار قلب من و رو گرفتید دستتتون با رنده...رنده رندش کردید یادمم هست که اخر پیامتون این ایموجی رو گذاشتید😅

حالا شما هرچقدر میخوای بگو اشتباه میکنم یا حرف من رو باور نکنید ایرادی نداره

وقتی شما با اقتدار تمام پشت اون رژیم کافر می ایستی و ازش دفاع میکنی،منم گفتم اگه کشورمون به دست اونا ...

سلام.عزیزم،من چند ساله تو این سایت عضوم و این کاربری سوممه،همشون ترکیدن😅

ولی از همون اوایل کاربری رو شما رو زیاد دیدم،و میدونم چه انسان پاک و شریفی هستی.عزیزم ایشون حتما در مورد شما اشتباه میکنن،در ضمن خدا حفظتون کنه گلم،خیلی کاربریتون رو دوست دارم،یک مرتبه برای مادرم تاپیک زدم،شما برای سلامتیشون دعا کردید،خداروشکر حال مادرم خوب شد،مدیون خدا و دعای خیر شما هستم عزیزم❤😘😘

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎
به حضرت عباس به خدا اگر که من پشت اون اشغال ها باشم....بخدا جونمو برای این خاک و تک تک مردمش میدم... ...

عزیزم شما حتما اشتباه متوجه شدید،این کاربر رو شما نمیشناسید،با توجه به شناختی که ازشون دارم بعید میدونم همچین حرفی زده باشن،دلشون پاکه و دعاشون گیراست

.حداقل برای من که تا الان دعاشون خیر بوده

امیدوارم همیشه دعاشون براتون گیرا باشه اما اصلا به من مربوط نمیشه...!

کلی گفتم عزیزم،یعنی کسی که اینقدر دلش پاکه که برای سلامتی مادرم قرآن رو ختم میکنه و دعاش میگیره،مگه میشه بد کسی رو بخواد،فکر میکنم شما داری درباره این کاربر اشتباه میکنی عزیزم

کلی گفتم عزیزم،یعنی کسی که اینقدر دلش پاکه که برای سلامتی مادرم قرآن رو ختم میکنه و دعاش میگیره،مگه ...

خدایا خودش شاهده همه چیز هستش ایرادی نداره منم به اون خانوم هم گفتم ایرادی نداره 

اخرش جفتمون میریم پیش همون خدایی که جفتمون میپرستیمش و اون میگه چیشده(:

اما من چیزی که خوندم رو دقیقا گفتم....حتی گفتم که ایشون اخر پیامشون از ایموجی 😅 استفاده کردن خانم من نه دروغی دارم بگم نه مشکلی به ایشون دارم....

یه پیام رو هم یک بار نمیخونم بلکه سه چهار بار میخونم...ایرادی نداره اما میدونید از این هم ناراحت میشم که ایشون حداقل بجای اینکه بگن حتی اگر شما اشتباه برداشت کردی ببخشید نکه بیان بگن در این صورت من هم حلالتون نمیکنم....

ایرادی نداره در ضمن من اصلا به ایشون جسارت نکردم که دلشون پاک نیست هست یا هرچی بلاخره ادم گاهی یه حرفی میزنه دیگه...

خدایا خودش شاهده همه چیز هستش ایرادی نداره منم به اون خانوم هم گفتم ایرادی نداره  اخرش جفتمون ...

چی بگم من تو اون تاپیک نبودم گلم.ولی ایشون اینجا تو یکی از پستاشون نوشتن ثابت کنید وگرنه حلالتون نمیکنن،به هرحال شما دارید بهشون تهمت میزنید،بازم خودشون باید بیان قانعتون کنن،من در حد شناختم از ایشون فقط گفتم ازشون بعیده همچین حرفی

2706