2733
2739

چند وقتیه با یه پسری آشنا شدم و خب با هم تو رابطه ایم و بیرون میریم. حدود ۳ ماه میشه فکر کنم

امشب خیلی بهم اصرار کرد که میخواد یه چیزی برام سفارش بده و آدرس خونمو بدم بهش تا برام یه چیزی سفارش بده، گفتم نیاز نیست و نمیخوام و اینا ولی خیلی اصرار داره و میگه چون میره سرکار کسی نیست خونشون که پستچی اومد بگیره.

من چون تنها زندگی میکنم اصلا به هیچکس آدرسمو ندادم و فقط آدمای خیلی نزدیک بهم میدونن. حتی میخواد منو برسونه من ۳ خیابون دور تر پیاده میشم تا ندونه خونه من کجاست چون هنوز شناخت دقیقی ازش ندارم

سوال اینه که چیکار کنم الان؟ خیلی اصرار داره

مثلا نمیشه بیاد اداره پست شهرمون من برم اونجا بگیرم؟

ب هیچچچچچ عنوان نده..این سیاستش هس ک آدرسو بفهمه

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ب هیچچچچچ عنوان نده..این سیاستش هس ک آدرسو بفهمه

نه هرگز نمیدم آدرسمو... فقط میگم شاید من بد برداشت کردم و واقعا قصدش کادو دادنه اما دارم احتیاط میکنم، نمیخوامم خیلی شکاک بازی در بیارم.

بگو مثلاً با خونوادم زندگی میکنم اگ می‌دونه با خونوادت نیسی..بگو قرارع مثلاً دختر خالم بیاد خونمون چند روزی نمیخام اون بفهمه ..بگو بفرس ب پست شهر من خودم تحویلش میگیرم

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿
بگو مثلاً با خونوادم زندگی میکنم اگ می‌دونه با خونوادت نیسی..بگو قرارع مثلاً دختر خالم بیاد خونمون چ ...

سوال من همین بود که ببینم میتونم با اطمینان بهش بگم سفارش فرستاده بشه به اداره پست شهرمون....

2740
یعنی میشه مثلا بسته مقصدش اداره پست شهرمون باشه؟ 

مقصد رو نزن با کد پستی بسته که برسه پست نگه می‌داره تا بری بگیری

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  
سوال من همین بود که ببینم میتونم با اطمینان بهش بگم سفارش فرستاده بشه به اداره پست شهرمون....

آره میشه