2752
2734
عنوان

کمکککک

29 بازدید | 3 پست

وای مهمونی دارم پودینگ درست کردم ساعت ۶ گذاشتم یخچال هنوز سفت نشده میترسم شیر زیاد ریخته باشم تایم پودینگ چقدره؟؟اولین بارمهههه 

بیا از نو شروع کنیم خدایا مرسی که دوباره بهم نی نی دادی💙

پودینگ موقع پخت باید یکم سفت بشه تو یخچال دیگه اونقدر سفت نمیشه که

برای ارامش زندگیم لطفا یه صلوات بفرستید💫به اندازه‌ی باورهای هرکسی با او حرف بزن، بیشتر که بگویی، تو را احمق فرض خواهند کرد...
پودینگ موقع پخت باید یکم سفت بشه تو یخچال دیگه اونقدر سفت نمیشه که

موقع پخت غلیظ شده بود شاید ۵٪ این حدود ها سفت تر از اون موقع شده ولی به انسجام مثل ژله نرسیده درسته خراب نشده الان یعنی؟؟؟

بیا از نو شروع کنیم خدایا مرسی که دوباره بهم نی نی دادی💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موقع پخت غلیظ شده بود شاید ۵٪ این حدود ها سفت تر از اون موقع شده ولی به انسجام مثل ژله نرسیده درسته ...

نه خراب نشده پس خوبه ، مثل ژله که نباید باشه ینی رد قاشق نباید روش بمونه 

برای ارامش زندگیم لطفا یه صلوات بفرستید💫به اندازه‌ی باورهای هرکسی با او حرف بزن، بیشتر که بگویی، تو را احمق فرض خواهند کرد...
2731