2733
2739
عنوان

امید تو چیه

34 بازدید | 3 پست

زندگی با من خیلی مهربون نبود.. البته ک من تنها نبودم.. خیلیای دیگ هم زندگی بهشون سهت گرفت.. یکی کنتر یکی بیشتر... شایدم این ما بودیم ک اشتباهی بودنمون زندگیمونو سخت کرد... 

نمیدونم 

اما باید یچیزی باشه ک دلتو بهش گرم کنی و ادامه بدی

میخوام بپرسم اون چیزی ک دلت بهش گرمه.. ک وقتی کم میاری بازم یادش میوفتی و ادامه میدی چیه.. اون چیزی ک وسط ناامیدی میشه امید و انگیزه ات؟! 

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

کسی نیست ولی خودم به این امیدم بالاخره یه روزی بجایی می‌رسم و اونطوری ک دوست دارم زندگی می‌کنم ..من الان مجردم میخواد از عالم و آدم اجازه بگیری از اوناییم نیستم ک داد و قال راه میندازن همه دردامو می‌ریزم تو خودم اجازه گریه کردن هم ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728