2737
2734

من اشتباهی یکی و مسدود کرده بودم هر چی پیام می دم جواب نمی داد 

الان دیدم مسدود شده بوده خبر نداشتم 

یعنی پیام می داده برام نمیومده؟؟؟؟

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نمیاد

الان تو سطل آشغال هم نیسن حتما نه؟

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2731

برو توی تنظیمات .قسمت انسداد پیامها اگه پیامی داده بلشه اونجا هس

۲۵ دی نوبت سنوی قلب نی نی دارم میشه دعا کنین برای نینیم🥲تشکیل نشد که نشد سقط شد .😭 خداحافظ جوجه من باران باش و ببار ،نپرس کاسه های خالی ازآن کیست♾️ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد!!⚕️🎶
آره برو تو پیام های مسدود شده

از کجا برم

برو توی تنظیمات .قسمت انسداد پیامها اگه پیامی داده بلشه اونجا هس

تنظیمات پیامها نه تنظیمات گوشی انسداد شماره ها

۲۵ دی نوبت سنوی قلب نی نی دارم میشه دعا کنین برای نینیم🥲تشکیل نشد که نشد سقط شد .😭 خداحافظ جوجه من باران باش و ببار ،نپرس کاسه های خالی ازآن کیست♾️ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد!!⚕️🎶
2740
تنظیمات پیامها نه تنظیمات گوشی انسداد شماره ها

دسنت درد نکنه درست کردم پیدا شد 

گوشیت چیه ؟ اگه سامسونگه تا بهت بگم بقیه رو نمیدونم سامسونگ هم دوتا پیام رسان داره ، یکیشون میشه ...

درست کردم دستت درد نکنه