2733
2739
عنوان

کادوی روز زن پیراهن کمه؟؟

120 بازدید | 15 پست

شوهر دوستم بهش پیراهن کادو داده برای روز زن. دوستمم ناراحته میگه پارسال  که عقد بودیم ومن تازه دختر بودم بهم طلا  کادو داده بود .اونوقت الان که اولین ساله که عروسی کردیم لباس داده.پس پارسال میخواسته گولم بزنه و.‌‌😐😐

گفتم بابا چرا انقدر پرتوقعی همین که یادش بوده عالیه یگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بس خوشی زده زیر دلتون نمی‌دونید چیکار کنید به چی گیر بدید 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731

باورم نمیشه همیشه یه چیزی پیدا میکنین روز به این قشنگی و گند بزنین

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

واقعا این مناسبتا همه رو پرتوقع کرده😐 

بگو یه رفتاری نکن که سال بعد همینم نگیره برات .

https://t.me/tapswap_mirror_bot?start=r_5696310441 داری ریپ بزن حرف بزنیم چرا میترکونی مریض .هرچقد بترکم برمیگردم پس زحمت نکش خواستم بهت بگم:«واسه همه‌ی اون روزایی که، حس کردی با یه نخ به زندگی وصلی وبازم از پسش بر اومدی، ازت ممنونم»❤️‍🩹🫂چهار عاملی که باعث میشه رابطه شما پایدارتر باشه:- اوقات زیادی را باهم سپری کنید، یعنی بیشتر وقت باهم بگذرونید سفر بیشتر برید.- گذشت داشته باشید، همیشه رو حرف خودتون پا فشاری نکنید سعی کن همدیگرو ببخشید.- از هم دیگه تعریف کنید، قربون صدقه همدیگه برید و باهم دیگه شوخی بکنید.- به حریم شخصی همدیگه احترام بزارید، به یکدیگر بی‌احترامی نکنید و سعی کن همیشه مراقب یکدیگر باشید.👌زن جماعت توی هر سنی بنده ی توجه مردشه، مثلا الان مادربزرگم با ۶۵ سال سن نشسته داره گریه میکنه ک چرا بابابزرگم از صبح بهش کم توجه کرده ...

چرا روز زن اینقدر تو زندگی زن و شوهرا دلخوری ایجاد میشه؟؟

به قول معروف دوست مرا یاد کند حتی به یک هل پوک 

من شوهرم فقط تبریک گفت کادو نداد  همین برام کلی ارزش داره 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
2738

نامزدی جریانش فرق میکنه منمتو نامزدی بیشتر مراسما طلا میداد

ولی توزندگی فرق میکنه منم تولدم برام یه شومیز به سلیقه خودم گرفت برای روز زنم یه کفش اسپرت 

منم کلی ذوق کردمو تشکر 

مهم اینه اون روز یه کاری کنه همین

2706