2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم😘 اره لباس کرایه کردم کرمیه ولی نمیدونم با چی ست کنم🤦 همسرم هنوز کت شلوار نگرفته

عکسشو بفرست من اینجا رفیقم مزون داره اگه سوالی چیزی داشتی ازش میپرسم برات خودمم لباسمو دادم این رفیقم بدوزه 

ختتتتما ختتتما یه تایمی رو اختصاص بده به خوش آمد گویی به مهمونات هرچند کوتاه 

سعی کن استرس نداشته باشی 

موقع رقص به همه توجه کن و فقط با یه آدم خاصی نرقص 

مجردا یه گوشه جمع شن و دسته گلتو پرت کن سمتشون و به هرکی افتاد باهاش برقص 

از قبل سر میزان مهریه با خانواده داماد توافق کنید اصلا قشنگ نیست که دم عقد دوخونواده سر مهریه به جون هم بیفتن

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
 اهل کجایین شما رسم و رسوماتتون چجوریه

شاهرود

میریم محضر بعد عقد جشنمون تو خونه هست اولش جداییم بعد مختلط

اون کادو هایی هم که واسه عقد گرفتیم مثل لوازم ارایشی و لباسو... تزیین شده نشون میدیم

شاهرود میریم محضر بعد عقد جشنمون تو خونه هست اولش جداییم بعد مختلط اون کادو هایی هم که واسه عقد گر ...

اها ، بسلامتی مبارک باشه ، ما واسه عقد میریم تو باغ سفره میچینن ، ساقدوشامم هستن ، گروه دف و گروه رقص و... ما واسه عقد کادو فقط طلا میگیرن ، لوازم ارایش اینا نمیگیرن 

بجاش نامزدی  از این وسایلا میگیرن...

2706