2737
2734
عنوان

با دوستم چیکار کنم؟🤕

98 بازدید | 11 پست

سلام به همه

من یه دوستی دارم که یه مدته رفته تو رابطه و نامزدش هم محله ای مونه و هرجا که با دوستم میریم نامزشم میگه بیاد

یا وقتی میریم بیرون میبینه نامزدش کجاست میخواد بره پیشش به منم میگه بیا خلاصه تو عمل انجام شده قرار میده و من دوست ندارم برم تو جمع دونفرشون

وقتی میگم نمیام دوتایی برید کلی اصرار میکنه حتی حس میکنم نامزدشم خسته شده 

خلاصه نمیدونم چیکار کنم...

کسی به خدا گفت: اگر سرنوشتم را نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم، هرچه آرزو کند...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهش بگو دوست بی عقلم حالا من ادم سالمی هستم کاریتون ندارم یکی دیگه باشه مرض داشته باشه این رابطه به فنا میره، بگو حریم رابطه‌ت بذار مشخص باشه که هم دوستاتو داشته باشی هم نامزدت، همه‌مون رو قاطی همدیگه نکن معذبم 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2738

وا چه آدمیه

یعنی دو دقیقه نمیاد با نامزدش تنها وقت بگذرونه!

ببین به هر حال تو باهاش روراست باش و حستو بگو

ناراحت شدن نداره. طبیعیه آدم احساس راحتی تو قرارهای دونفره بقیه نداشته باشه

شما شدی انگار اون بچه فامیل که قدیما با دختر پسرای نامزد می فرستادن بیرون که مبادا دست از پا خطا کنن😄

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!