2733
2764

اول خودم میگم بعد شما بگین 

من ماهانه حدود ۵_۴ میلیون خوراکی و فست فود و... میخرم، کافه و رستوران میرم 

۱۵٠٠ هم صرف ارایشگاه برای اصلاح، کاشت ناخن، کاشت مژه و پاکسازی و... میشه

۳_۲ میلیون هم هزینه لوازم ارایشی بهداشتی، خرید قرص های تقویتی و کتاب میشه

به خرید لباس و جینگولیجات و... هم خیلی علاقه دارم و هفته ای یک میلیون کنار میزارم و میرم بازار تا خرید کنم 

البته ممکنه این هزینه ها بالا پایین هم بشه و دائمی نیست ولی تقریبی همیناست که نوشتم 🧸

لطفا هرکی مخالف این گونه تاپیک ها هست یا براش غیر قابل باور هست پست نزاره تا بحثی پیش نیاد 🤍

کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمن نیست، انسان دیگریست با دیدگاه دیگر، فقط همین…اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام، به همین سادگی!مشکل ما افکار بسته است..!“بلندپروازباش🕊  آسمان‌به‌کسی‌تعلق‌ندارد🌱”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه گوشه میشینم موز میخورم 🥔

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

حقوقم به نسبت خوبه خداراشکر این چندوفته بیشترم شده ولی خرج خاصی ندارم بیشتر قسط میدم جدیدا بوتاکس و ژل هم زدم درصورتی ک اصلا نیاز ندارم دیگ اونم نمیزنم

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
اومدم خانومای قرتی و عزیزو ببینم فقط

خوش اومدی خودتم مشارکت کن 😁

کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمن نیست، انسان دیگریست با دیدگاه دیگر، فقط همین…اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام، به همین سادگی!مشکل ما افکار بسته است..!“بلندپروازباش🕊  آسمان‌به‌کسی‌تعلق‌ندارد🌱”
آجی اشتباهی برداشتی ک برو یکی دیگه بردار واسه منم بیار یه دونه😂

تصور میکنم موزه   تو هم بیا یه گاز بزن 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
منم مثل برای شما هست عزیزم 

چه خوب 😍

والله من هر چی دارم خرج بچه ها میشه! البته همسرم.برا بچه ها خرج میکنه ولی خوب انگار بازم کم میاد!

ارایشگاه نمیرم فقط برای کوتاهی مو، ابروهام رو خودم تمیز و مرتب میکنم.

لباس اینا هم در مناسبتها و عید و اینجور چیزا می‌خرم!

یه هزینه لیزر و بوتاکس دارم اونم هر شش ماه یه بار!

ماهی دوبار برای اصلاح و ابرو ۴۰۰ و برای رنگ ماهیانه هم ۴۰۰، دو ماه یکبار کوتاهی ۳۰۰

کاشت ناخن و مژه ندارم

لوازم آرایش زیاد استفاده میکنم ولی خریدش ماهیانه نیست

لباس زیاد میخرم چون متنوع پوشیدن رو دوست دارم ولی برنامه خاصی نداره

غذای رستوران هم چون هر دومون شاغلیم زیاد میخوریم ولی نمیدونم سرجمع تو ماه چقدر میشه چون حساب نمیکنم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استارتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
یه گوشه میشینم موز میخورم 🥔

اون سیب زمینی هست 🙄

2706