2733
2739
عنوان

حاجت دارا بیان

62 بازدید | 7 پست

به مناسبت ولادت حضرت زهرا سلام الله علیهم چله حدیث شریف کساء میخوام بردارم از امروز تا ۴۰ روز بشه 

اگه جمع بیشتر باشه و برای هم دعا کنیم زودتر جواب میگیریم 

هر کس موافقه اسمش رو بزاره و اسم دیگران رو هم تو یه برگه بنویسید هر موقع حدیث رو خوندید برای خودتون و برای بقیه با بردن اسمشون دعا کنید 

ان شاالله که به حق حضرت زهرا هیچ کس دست خالی نمیمونه و همه حاجت روا بشیم ان شاالله

خودم زهرام

دخترم دلتنگتم😭💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم یه بار از حدیث کساء حاجت گرفتم  گفتم شاید باز بتونم ولی انگار کسی نیست

خودت 40 روز بخون اونجوری عضو میشن ولی خیلیا نمیخونن  من دو تا چله پشت هم گرفتم هیچی به هیچی چند ساله خودم دارم دعا میخونم هیچی به هیچی البته بعد 6 سال یه مشکلم مرتفع شد ولی فکر کنم به خاطر گذشت زمان بود

2728
خودت 40 روز بخون اونجوری عضو میشن ولی خیلیا نمیخونن  من دو تا چله پشت هم گرفتم هیچی به هیچی چند ...

یه بار یکی تاپیک زده بود برای چله حدیث کساء منم شر کت کردم و برای هم دعا میکردیم من حاجت گرفتم چهل تام نشد یه ده تاش خوندم بعد دیگه نخوندم 

از دیگران بخواه برات دعا کنند میگن دعا از زبونی که تو با اون گناه نکردی مستجابه 

امیدوارم حال دلت خوب بشه و به خواسته هات برسی 🙏🌹

دخترم دلتنگتم😭💔
2738