2752
2739
نه یادمه یکی از نی نی یارا ‌که درمورد شرایط جدید تعلیقی تامیک زده بود پروفش همین بود🙄🤣

واقعاً ؟؟😐😐🤣🤣🤣

شوهرم هفت بار اومد خواستگاری.عشق یعنی اینننننننننننننننن.        هربار هم با یه دسته گل و یه جعبه شیرینی.
نگهداریش  سخته من داشتم . به جابجایی هم حساسه من جابجاش کردم خشک شد . برگهای قرمز یه قلق داره ب ...

ممنونم عزیزم از توضیحاتت.❤️❤️💋💋💋💋🥰🥰😍😍😍👍👍👍

شوهرم هفت بار اومد خواستگاری.عشق یعنی اینننننننننننننننن.        هربار هم با یه دسته گل و یه جعبه شیرینی.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سه سال پیش همسرم برام خریده بود یکی دوماه خراب شد،نگهداریش یکم سخته،بزن گوگل ببین چه دما و خاکی میخو ...

چشم حتماً عزیزم.

ممنونم.❤️❤️💋💋👍👍

واقعاً ؟؟😐😐🤣🤣🤣

اوهوم

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
2731

سلام

کم پیدایی

دلم برات تنگ شده

۴۰۳ مبارکت

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
سلام کم پیدایی دلم برات تنگ شده ۴۰۳ مبارکت

سلام مهربان جان.

منم همینطور عزیز دلم.

همچنین عزیزم.

من تعلیق شده بودم بخاطر یه پست سیاسی.😐🤕💔

سلام مهربان جان. منم همینطور عزیز دلم. همچنین عزیزم. من تعلیق شده بودم بخاطر یه پست سیاسی.😐🤕💔

سلامممم

چقدر خوشحالم که برگشتی 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
سلامممم چقدر خوشحالم که برگشتی 

عزیزمیییییییییییی.

🥰🥰🥰🥰🌹🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️