2733
2739

ی گوشی قدیمی ی هفته پیدا کرده اندرویده

بعد گیر داده ک برام سیمکارت بخر

نمیدونم زود نیست براش بنظرتون؟؟ 

از ی طرف میگم طوری نیس بخرم براش اخه شاگرد اول کلاسشون هم شده از ی طرف میگم شاید تو نت چیزای لد ببینه یا بازی زیاد دانلود کنه 

کسی تجربه ای دارع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخر زوده براش دختر منم همین سنه هر چقدر گفت رو تبلتم سیم‌کارت بزارین قبول نکردم چون  توی اینترنت چیزای مناسبی واسشون نیست

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2742

حالا دوست من پسرش کلاس نهمه کلی کلاس متفرقه میره هرسالم شاگرد اول بوده تازه امسال براش یدونه نوکیای ساده گرفتن با یه سیمکارت دانش آموزی که مال مامانش بوده رو دادن بهش. همش میگه خیلی زود بود براش کاش نخریده بودیم براش گوشی.  گوشی نوکیا ۱۱٠٠رو میگه ها.  نه اندروید فلان و بهمان. 

خودشو شوهرشم استاد دانشگاهن خودش روانشناسی خونده.  

بعد شما میگی زود نیست؟ اون میگه برا بچه کلاس نهمی زود بوده گوشی ساده خریدم تو میگی برا بچه کلاس دومی زود نیست گوشی اندروید و سیمکارت داشته باشه. 

چه دنیای عجیبی چه سطح تفاوت زیادی. 

به هرحال من نظرم به نظر دوستم نزدیکتره.  خیلی زوده برا بچه ی شما که اصلا همون گوشی بدون سیمکارت رو حتی داشته باشه چه برسه به گوشی اندروید با سیمکارت.  میخواد چیکار هرکار داره گوشی شما و باباش هست دیگه. 

♥♥تا وقتی تو بغل خدا نشستی نگران هیچی نباش...  فقط چشماتو ببند و کارتو بسپار بهش...  خدا از مشکلات منو تو بزرگتره😍🤗🥰♥♥

خیلی زوده براش . الان توی سنی هست که فقط بازی میکنه یا فوقش کارتون میبینه با گوشی که در این حد هم احتیاجی به سیمکارت نداره . 

جایزه شاگرد اول شدنش رو هم یه چیزی مناسب سنش بذار نه گوشی و سیم کارت

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2740