2737
2734

اللن تاپیکای غرغر کردناتونو دیدم

من انقدر مشغل رو سرمه واقعا متوجهش نشدم

با شوهرمم ۱۰ روزی هست حرف نمیزنیم دیگه بدتر😄

امیدوارم هممون بچه هامونو سالم بغل بگیریم

امروز ۱۳دی

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فرداس😄😄تاپیکا همه غر و یاس ونا امیدی...متاسفم واقعا ک واسه این چیزای کوچیک کلی تومار مینویسن وگریه ...

پراپ ریختههه😅

2740
پس این همه غرغر برای چیه😄 

عادت دارن شب یلدا روز زن عید ولن غر غر کنن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
عادت دارن شب یلدا روز زن عید ولن غر غر کنن

خدایی تلخ کردن هر مراسمی برای خودت خیلی بده 

منه خرو و بجای این که کادو بگیرم برای اخر ماه تور رزرو کردم خاک به سرم🤣

والامنم تازه ان شدم دیدم کل تاپیکا گریه و میخان خودکشی کنن😅...چرااا واقعا اینجورین اصلااا این حالتو ...

منم خدایی نمیفهمم بله ادم گاهی از بی انصافط ناراحت میشه ولی باید انقدر روح بزرگی دلشته باشی که همچین چیزای بی اهمیتی حتی فکرتو یه ثانیه ام مشغول نکنه 

یکی میگه کادو پس دادگ یکی میگه فلان شده

خدایی تلخ کردن هر مراسمی برای خودت خیلی بده  منه خرو و بجای این که کادو بگیرم برای اخر ماه تور ...

دور از جونت 

کادو نمیخره به جهنم خودشون اخع بی عرضه هستن پاشن شام خوب درست کنن یه مینی کیک بخرن یه شاخه گل بخرن حال خودشون خوب کنن جای این همه غر زدن 

دور از جونت  کادو نمیخره به جهنم خودشون اخع بی عرضه هستن پاشن شام خوب درست کنن یه مینی کیک بخر ...

واقعا این حرفت درسته تواین دنیا از هیچ کس جز خودت نباید انتظار داشته باشی فقط خودتی که میتونی حال خودتو خوب کنی

منم خدایی نمیفهمم بله ادم گاهی از بی انصافط ناراحت میشه ولی باید انقدر روح بزرگی دلشته باشی که همچین ...

اره دقیقا منم همینو میگم..حالا کادو دادن بتون دسشون درد نکنه ندادن دیگه لازم ب این همه غر و این چیزا نیس بخدا..فردا هم مثل بقیه ی روزاس..مگه خوشگذرونی فقط ب کیک وکادو وگل خریدنه..ی چای درس کنه ادم کنار همسرش یا خونوادش بشینه  کلی بش خوش میگذره والا..مهم حال خوبه اس ن خرج کردن 

واقعا این حرفت درسته تواین دنیا از هیچ کس جز خودت نباید انتظار داشته باشی فقط خودتی که میتونی حال خو ...

دقیقا

2706