2737
2739

از کجا ؟

اصلا چه جوری طرح دوستی باید ریخت ؟

بدبخت بیچاره ها دورمو گرفتن 😂البته خودمم یکیشونما 😑😑

دوست گرامی کاشت ناخن باعث باطل شدن وضو و غسل می باشد🌸 چیزی تا ورود به سیاهچاله جمعیتی نمونده حواستون هست ؟؟

حالا من خودم وضع مالیم معمولیه

ولی هرررپسری سمتم میاد پولداره کلا افتادم تو پولدارا ولی هیچکدومشون ادم نیستن یه مشت خودشیفته سواستفادا گر

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا من خودم وضع مالیم معمولیه ولی هرررپسری سمتم میاد پولداره کلا افتادم تو پولدارا ولی هیچکدومشون ...

خوبه که 

خوشگلی ؟ عکس می‌زاری ؟

دوست گرامی کاشت ناخن باعث باطل شدن وضو و غسل می باشد🌸 چیزی تا ورود به سیاهچاله جمعیتی نمونده حواستون هست ؟؟
تو مهمونیای پولدارها ، پر از پولداره ، دعوت بشی حله

خوب چه طوری دعوت بشم از کجا پیداشون کنم ؟

ببخشیدا ولی اگه خودت بدبختی حتی اگه پولدار پیدا کنی هم سمتت نمیان ادمای هم فرکانس جذب هم میشن

حالا به هر ترتیب آدم ،ادم درست حسابی ببینه کم کم خودشم تغییر می کنه 

ما میانگین شش نفری هستیم که با هاشون زندگی می کنیم 

2740
خوب چه طوری دعوت بشم از کجا پیداشون کنم ؟

سعی کن تو بالاشهر بچرخی. کافه های بالاشهر.مرکز خریدای بالاشهر و این جور جاها

و در جواب اون ک گفتی خوشگلی اره خوشگلم ولی چیزی ک  باعث میشه اونا سمتم بیان خوشگلیم نی چون خوشگل زیاده

من خیلی بااعتماد بنفس صحبت میکنم اینه دلیلش فک میکنن ادم خفنیم

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
پولدارا میرن سمت پولدار از خودشون دیدم که میگم بخصوص در ازدواج  ولی در دوستی دو روزه فرقی ندار ...

خوب حالا چه طوری پیداشون کنم 

سعی کن تو بالاشهر بچرخی. کافه های بالاشهر.مرکز خریدای بالاشهر و این جور جاها و در جواب اون ک گفتی خ ...

میشه تحصیلات رو بپرسم ؟؟

خوب حالا چه طوری پیداشون کنم 

مه سوپر مارکتن که بری پیدا کنی 

دختر یکی از اقوام ۲۲ سالشه تا حالا ۳ تا نانزد کرده که همشون بچه پولدار و مایه بودن بماند دوست پسراش که هیچ ،بگم چرا چون خودشون بالاشهر میشنن،تک بچه اس و ...

نامزد اولیش  سراتو کادو داد اونموقعه این قبول نکرد ،گل باز بود پسره خوب دیگه پول پدره