2733
2734

خانم برادرم خیلی با مردها راحته،با مغازه دار با بازاری با همه شوخی میکنه و تو خطابشون میکنه

خانوادم ناراحتن 

وقتی عصبانیه فحش های خیلی رکیک خیییلی رکیک میده

خصوصا موقع رانندگی

پسرای همکار که همه با اسم کوچیک،البته بزرگترش یعنی خاله عمه اش هم با اسم کوچیک صدا میکنه

برادرم خودشم دعواییه،یعنی دیدم که هم فحش رکیک به در و محل میده هم گلاویز میشه سر چیزهای چرت

حجاب و اینا که افتضاح و البته برادرمم خوشش میاد

مادرم و داداش بزرگم ناراحتن،منم میگم اخه اینجور زنی خب با داداش ما جوره ، فقط خیانت نباشه همین

مثل اگر زنش ی دختر با کمالات بود اونم داداش منو قبول نمیکرد

بابام ناراحته میگه چرا قلیونیه این دختر 

بنظر شماها این رفتار عادیه؟

از نظر من ابنجور رفتاری عادی نیست در شان ی خانم نیست ولی داداشمم با اینجور زنی‌کیف میکنه

خب دیگه علف به دهن بزی باید شیرین میومد که اومده ،،،،

درو تخته هم که باهم جورن

پس مشکل شما الان چیه ؟؟؟

خب خودت جواب خودتم دادی مثلا یه دختر اروم و اینا نمیتونست که با برادر شما کنار بیاد؟و اصلا ازدواج نمی‌کرد بهش 

بعدشم الان همه خانوما قلیون میکشن،،،،،کافیه بری تو پارک بشینی وببینی ،،

حجابش هم که به خودش و شوهرش مربوطه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در شان زن که نیست به نظرم

اگه مامانت باهاش صحبت کنه، احتمالش هست که تاثیر بذاره این کارو بکنین، یا اگه پدر و مادرت به داداشت بگن، فرجی میشه، باهاش صحبت کنن

در غیر اینصورت، غصه خوردن فایده نداره

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
2731

نمیشه گفت عادی یا غیر عادی .

این رفتار ها به نظر من در عرف زیبنده یک بانو نیست 

و نزدیک ترینر فرد به ایشون که همسرش باشه متاسفانه مشکلی نداره

بنظرم نمیشه کاریش کرد چون شما بخواهین چیزی بگین فقط دعوا و کدورت پیش میاد

فقط ی کلام داداشت میخواد باهاش زندگی کنه و خوش باشه ن شما و پدر و مادر و داداشت.بزارین هر جور دوس دارن زندگی کنن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
مادر و داداشم زیادی حرص میخورن 

شما رفت و امد با برادرت کم کن ....مراقب بچه های خودت باش .مارفت و امد با اینجورها ادمها صفر کردیم

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ