2737
2739
عنوان

کادوروزمادر،مادرشوهرموزدم

215 بازدید | 15 پست

🤣🤣🤣چرایه کاری میکنیدآدم دروغ بگه آقاتاپیک قبلی کسی نیومدمجبورشدم عنوان عوض کنم،من خیلی توسرم باخودم حرف میزنم چوریه که کنترل نمیشه خسته شدم ازصداهای توسرم ،دوستان باتجربه بگیدعلت چیه وچیکارمیتونم بکنم ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب همه همینجورین

بهش میگن انسان بودن😂🫴

والا کسی که تو فکرش باخودش حرف نزنه یا کسیو تجسم نکنه انسان نیست یجای مغزش مشکل داره😂🫴

فقط اینو نمیگیم بهم چون خجالت میکشیم😂

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 

باور کن حاضریم فیلم مست..هجن ازمون پخش شه ولی کسی نفهمه تو ذهنمون با چه شخصیتایی داریم حرف میزنیم😂🫴🫴

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
خب همه همینجورین بهش میگن انسان بودن😂🫴 والا کسی که تو فکرش باخودش حرف نزنه یا کسیو تجسم نکنه انس ...

میدونی من خیلی تنهام کسی نیس واقعی باهاش حرف بزنم وبرون ریزی کنم درنتیجه خیلی بیشترازآدم معمولی توسرم حرف میزنم بعضی وقتاسردردمیشم

2740

طبق تجربه شخصی خودم اگه افسردگی و نشخوار فکری وسواس گونه نداری که احتیاج به مصرف دارو باشه بهترین راه مدیتیشن هست

آروم بشین و توجه و تمرکزت رو بیار روی تنفس ( به نوک بینی که هوا وارد و خارج میشه یا بالا و پایین رفتن شکمت توجه کن)

بذار فکرها فقط بیان و برن و تو به عنوان یه شخص بی طرف فقط نگاهشون کن 

هر وقت تمرکزت از روی تنفس رفت تا یادت اومد سریع دوباره توجه رو بیار روی نفس کشیدن 

اینکار مثل وزنه زدن برای مغز میمونه

این قافله عمر عجب می‌گذرد 

بابا همه باخودشون همینجورن

منکه گاهی باخودم دعوا هم دارم

و گاهی هم قربون صدقه خودم میرم😐

بیخیال هرجور راحتی باخودت حال کن حرف بزن مگه چی میخاد بشه

البته تبدیل ب وسواس ذهنیش نکن

مثلا حتما یکاری ک ذهنت میگه رو انجام باید بدی رو انجام ندی حالت بد بشه و مدام تو فکرش باشی

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
میدونی من خیلی تنهام کسی نیس واقعی باهاش حرف بزنم وبرون ریزی کنم درنتیجه خیلی بیشترازآدم معمولی توسر ...

میدونم

توی خونه موندن خیلی بیشتر باعث میشه اینکارو تکرار کنی

باید بیشتر بیرون بری و دوستای جدید تر پیدا کنی

و اصلا تو خونه نمون

دانشجویی سعی کن هر روز بری کنارش ی کار پاره وقتم داشته باشی

اگه نیستی حتما سرکار برو و سر خودت رو گرم کن

چون با اینکه طبیعیه ولی خب تو طولانی مدت قابلیت حرف زدن و تعاملات اجتماعی با دیگران رو ازت میگیره میارسی ی سلام بدی به این و اون

[QUOTE=323088042]طبق تجربه شخصی خودم اگه افسردگی و نشخوار فکری وسواس گونه نداری که احتیاج به مصرف دارو باشه بهترین را ...

خیلی ممنون ازراهنماییتون ولی متاسفانه افسردگی عمیقی دارم وسواس هم همین طور🥲ولی امتحان میکنم ممنونم

بابا همه باخودشون همینجورن منکه گاهی باخودم دعوا هم دارم و گاهی هم قربون صدقه خودم میرم😐 بیخیال ...

راستشوبخای من ازخودم بدم میادوشدت افسردگیم بالاست اینه که تاحالاقربون صدق خودم نرفتم وفقط دارم خودمولعنت میکنم این باعث میشه بیشترافسرده شم 

میدونم توی خونه موندن خیلی بیشتر باعث میشه اینکارو تکرار کنی باید بیشتر بیرون بری و دوستای جدید تر ...

خداحفظتون کنه راهکارهای خوبی میدین،متاسفانه۲تاپسربچه دارم شرایط کارندارم دور وبری هامم هرکی گرفتارخودشه وحوصله کسیوندارن مادر خودم اگه۲روزببینه میریم خونش بیرونمون میکنه من ازنزدیکان خودم بدجوربی محبتی دیدم ودرنهایت تنهایی راانتخاب کردم که همراه باتنفره متاسفانه🥲

راستشوبخای من ازخودم بدم میادوشدت افسردگیم بالاست اینه که تاحالاقربون صدق خودم نرفتم وفقط دارم خودمو ...

عی بابا نکن اینجوری عزیزم

باشگاه برو حتما 

ورزش باعث میشه ک بدنت واکنش نشون بده و حتی اگ خودتم نخای ولی مغزت شروع ب حاله خوب بودن میکنه

گاهی برای خودت وقت بزار بازار برو و مغازه هارو نگاه کن حتی اگ خرید نخای کنی

دیدن مردم خودش کمک ب حالت میکنه

ب آسمون زیاد نگاه کن 

هر وقت تنها بودی با خدا حرف بزن ولی نه تو فکرت ب زبونت بیار

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨