2737
2739
عنوان

کسایی که لیزر پشت لب انجام دادین

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 87 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره از بند انداختن بیشتره ولی واسه من ضخیم بود مجبور بودم

سلام عزیزم، یه سوال دارم، 

من برای لیزر صورت رفتم حدود دو سال پیش، سه جلسه رفتم زیر چونه م کلفت شده دیگه نرفتم ترسیدم که بیشتر بشه، توی این مدت ازمایش هورمونی و سونو و اینا واسه خاطر کیست تخمدان دادم ولی هیچ مشکلی از لحاظ هورمونی نداشتم و ندارم، الان اگر من محددا برم لیزر بنظرتون اینا بعده ۸ جلسه از بین میره یا بدتر میشه؟ اون سری دستگاه شاتی بود اسمش یادم نیست

2742
اسی اگ خیلی درد داری دستگاهتو عوض کن 

بدنم که دیگه تموم شد، واسه پشت لب میترسم یکم. خیلی دستگاه خوبیه دیگه درنمیاد اگه بخوام انجام بدم با همین لیزر میکنم پشت لبمو، ولی بازم حس میکنم خیلی درد داره😂 

پماد بی حسی میزدی؟ به من میگفت واسه پشت لب حساسیت میاره🥲بند انداختن همینجوریشم درد داره حالا اگه در ...

من خودم اپرتورم عزیزم اگر قبلا تبخال می‌زدی و سابقه داری یا پوستت حساسه دکتر کلینیک پماد بهت معرفی میکنه از ۳ روز قبل تا ۲ روز بعد لیزر باید استفاده کنی وگرنه گرمای لیزر تبخال یا هر چیز دیگه رو که سابقه داری فعال میکنه

2740
سلام عزیزم، یه سوال دارم،  من برای لیزر صورت رفتم حدود دو سال پیش، سه جلسه رفتم زیر چونه م کلف ...

کلا لیز بعد از چند وقت برگشت داره.  فقط الکترو لیزر  برو این  جواب میده   

من خودم اپرتورم عزیزم اگر قبلا تبخال می‌زدی و سابقه داری یا پوستت حساسه دکتر کلینیک پماد بهت معرفی م ...

نه پوست حساس و اینا ندارم، برای بقیه جاهای بدنم هم زایلاپی استفاده میکردم یه ساعت قبل از لیزر، یکم قابل تحمل تر می‌شد. یعنی حساسیت و اینا نشون نمیداد، الان برای پشت لب هم میتونم زایلاپی استفاده کنم که درد لیزر رو کمتر کنه؟

من خودم اپرتورم عزیزم اگر قبلا تبخال می‌زدی و سابقه داری یا پوستت حساسه دکتر کلینیک پماد بهت معرفی م ...

با دستگاه الکساندرایت  دوستم لیز کرده نزدیک به سال خورده دوباره سبز کرده موهاش چه جور مگن لیرز همیشگی هست

اره از بند انداختن بیشتره ولی واسه من ضخیم بود مجبور بودم

شما خیلی درد داشتی؟ قابل تحمله؟ مثلا ساق پا واقعااا غیرقابل تحمل بود ولی اون لحظه دیگه کاری از آدم برنمیاد🤣🤣پشت لبم همینجوریه؟

2706