2733
2739
عنوان

بهترین تنبیه مرد خیانتکار چیه

599 بازدید | 29 پست

سلام خانمها 

شوهرم ۳ بار بهم در حد چت خیانت کرده که البته بیشتر بودنش و اینکه به غیر از چت چیز دیگه ای هم بوده نمیدونم تو تاپیک قبلیم هست  لطفا بخونید

یادم رفت تو تاپیک قبلیم بگم که اون موقع که ایران بودیم یه مدت یه فروشنده دختر داشت که وقتی شوهرم بهش گفت دیگه نمیخواد بیای به من زنگ زد و گفت شوهرت در مغازه دم اتاق پرو از من لب گرفته و دست به سینم زده که من اون موقع باور نکردم 

گفتم شاید چون دیگه نمیخوادتش اینجوری گفته 

حالا با توجه به تاپیک قبلم که بعضی هاتون گفتید طلاق نگیر به خاطر بچه هات و سختی های بعد طلاق چون ایران نیستی 

میخواستم بدونم چجوری میتونم اذیتش کنم و حرصش رو در بیارم میخوام واقعا خالی بشم چون هر شب کارم گریه هست میخوام اونم عذاب بکشه 

فقط نگین که رابطه نداشته باش چون خودش جاش رو جدیدا ازم جدا کرده و حتی با فاصله از ما غذا میخوره 

لطفا تاپیک قبلم رو بخونید و راهکاری دارید بگید میخوام تنبیه بشه و بفهمه منم میتونم عذابش بده تا درس عبرتش بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان خارج از ایرانی؟

کاری نمیتونی بکنی به جز بی تفاوتی و سکوت فقط متمرکز بشی رو خودت بچه ها و زندگی همین 

مراقب باش مریضی نگیری

طلاق خوبه که میگی نمیتونم

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2728

بهش هیچ اهمیتی نده، با بقیه مقایسش کن، جز اینا، خیییییلی به خودت برس، همیشه جلوش با آرایش باش تا کو نش بسوزه که کیو از دست داده، ولی طلاق نگیر خدایی، جاش طوری رفتار کن که انگار غریبس برات

2740

از خودت مراقبت کن ازش مریضی اینا نگیری

بهترین راه حل بی محلی هست مثل خودش رفتار کن رمز گوشیتو عوض کن ندونه هرکاری بذار توشک باشه 

به خودت برس گوشیو از تودت جدا نکن ... الکی الکی جوری وانمو  کن که یکیو پیدا کردی باهاش حالت خوبه 

https://like.timefriend.net/17104097063508730