2737
2734

سلام خانما 

دیروز اومدن مبلامو شستن ، جنس مبلام پارچه مخملی ترک هست یعنی سایه روشن میفته  

الان پارچه اش انگار خشک شده و مثل قبل دست میکشی نرم نیست که رو یه خوابش حالت بدی ، امروزم نم نداره خشک شده 

انگار فرچه محکم کشیده باعث شده پرس بشه رو یه حالت 

درست میشه بنظرتون ؟ 

عکسشو میزارم 

من باشم یه دسمال نم دار میشکم روش

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نرم میشه الان عکس اگر بشه میزارم ببین 

میفهمم چی میگی

چون مبل شویی در اخر اب نمیگیرن ممکنه کف مونده باشه

برای همین میگم دسمال نم دار رو امتحان کن

یکم خیس منظورمه

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران
2740
میفهمم چی میگی چون مبل شویی در اخر اب نمیگیرن ممکنه کف مونده باشه برای همین میگم دسمال نم دار رو ا ...

اره انگار تو پارچه کف مونده خشک شده 🥲 

خیلی ناراحتم لطافتشو از دست داده ضایع شده 

🥲🥲🥲 خیلی ناراحتم خودم همیشه با دستمال و مایع تمیز میکردم داغون نشد 

امکان اینکه کف مونده باشه خیلی زیاده ولی واسه اینکه مطمئن شی حتما زنگ بزن و بپرس چون اونا هم مسئولیت دارن بالاخره قبل شستشو جنس مبل رو دیدن اگه باعث خراب شدن پارچه میشد که اصلا نباید قبولش میکردن

دستمال نم داره بکش  رو مبلت 

شاید کف مونده درست تمیز نشده 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
امکان اینکه کف مونده باشه خیلی زیاده ولی واسه اینکه مطمئن شی حتما زنگ بزن و بپرس چون اونا هم مسئولیت ...

اره زنگ بزنم بپرسم ببینیم چی میگن خودمم بالا سرشون نبودم شوهرم بوده بهش گفتم بگو اگه مبلا خشک میشه اصلا نشورن 

یه مبله ۷ نفره رو ۸۰۰ شستن بعدم اینجوری تحویل میدن 🥲