2733
2734
عنوان

زنهای مجرد و متاهل بیان

144 بازدید | 19 پست

من متولد ۷۹ ام و ازدواج نکردم راستش وقتی ۱۹ اینا سالم بود خیلی فک میکردم ازدواج چیز خوبیه ولی وقتی خواهر دوقلوم ازدواج کرد و واقعا ام شوهرش خیلی مودب و تاحالا ندیدم تو جنع کمتر از عاطفه جان صداش کنهدو خواهرم خیلی چیزاشو برام تعریف میکنع مثلا اینکه هنوز خوشحالش میکنه مثلا میگفت ی سری تو خونه گفت برو وضو بگیر بیا این نامه رو بخون خواهرمم میگفت تازه من اونموقع خیلی خسته بودم باز قربون صدقه ام میرفت و میگفت فک کردم نامه اش ولی باز کردم دیدم برگه سفره که قبلا گفتم دوس دارم برم و واقعادخیلی چیزا 

ولی اینا ی بخشی از زندگیشونو دعواهای شدید ام داشتن حتی یادنه ی سری خواهرم میگفت واقعا دیگ حسی بهش ندارم و جدای اینا کقتی کسایی ک ازدواح کردن تو دوستام میبینم ی روزایی حالشون خیلیی بده ی روزایی خوب واقعا موندم

من خیلی از ازدواح نکردن و کردن جفتش میترسم

و ی افسردگی حاد گرفتم که سن ام داره میره بالا و ازدواج نکردم 

شما میگید ازدواج بهتره یا مجردی 

از نظر مالی ام خانواده ام وضع مالی خوبی دارن ک ازادی میدن بهم و خانواده ارومی دارم

ازدواج با ادم مناسب بهتر از مجردیه و ازدواج نادرست هزاربار بدتر از تنهایی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم خونه بابام خیلی آزاد و مستقل بودم درس میخوندمو میرفتم سرکار اما ازدواج یچیز دیگس

اتتخاب درست و ازدواج با یه فرد هم تراز با خودت بهتر از مجردیه

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

همسنیم

من فک کنم مجرد بمون

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2740

اگه نظر من رو میخوای ، چه ازدواج کنی یا نکنی سختی های روزگار هست ، زندگی متاهلی همش بگو و بخند و هدیه نیست و پستی و بلندی زیاد داره ، اگرم بخای تا آخر عمرت ازدواج نکنی ، ببخشید اینو میگم ولی پدر و مادرت یه روزی از این دنیا میرن ، خواهرت شوهرش هست که کنارش باشه ، اما شما یک آدم تنها هستی که تنهایی باید از پس همه‌ی سختی های زندگیش بر بیاد ، تنهایی فقط برا خدای بزرگ و مهربون خوبه ، ما انسان ها احتیاج به یک همدم و یک همراه داریم ، 

الان  همه‌ی نی نی سایتی ها میان میگن ازدواج نکن ! ازدواج چیه آخرش خیانت ! ولی اصلا اینطوری نیست ، ازدواج قشنگی های خودشو داره ، خیلی ببخشید ولی به این فکر کردید که 30 ساله دیگه که پدر و مادرتون به رحمت خدا رفتنتد و شما تنها باشید و مثلا مریض بشید ، کی میخاد شما رو ببره پیش پزشک ؟ این یک مورد از سطحی ترین مشکلات زندگی مجردی هست . زندگی متاهلی هم سخته اما با انتخاب درست میشه سختی هارو شیرین کرد .

بازم هرطور خودتون صلاح میدونید 

بارداری؟

برا ازمونم هست

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
اگه نظر من رو میخوای ، چه ازدواج کنی یا نکنی سختی های روزگار هست ، زندگی متاهلی همش بگو و بخند و هدی ...

از نظر مالی میدونم سختی نداره برام ولی از اینکه تنها باشم 

بزار روراست باشم من خیلی تلاش کردم از تنهاییم لذت ببرم و واقعا بعضی جاها اذیت شدم ولی الان حداقل ب ی ثباتی رسیدم میترسم ازدواج کنم دینم از دست بدم 

مجردی؟

بله