2733
2734
عنوان

خانما راهنمایی

36 بازدید | 3 پست

من ۷سال پیش ماشین لباسشویی خریدم نقره ای چون یخچالم نقره ای بود دیروز رفتم یخچال فریزر خریدم رنگ سیلور.

اصلا اونجا اینقدر ذوق خریدش داشتم نپرسیدم رنگ نقره ای وارید یانه ازدیرو اینقدر خود خوری دارم رنگشون کمی باهم تفاوت داره منظورم ماشین ویخچال هست

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته
والله بنظرم مهم نیست انقدر همه چیز ست باشه.... لذت ببر ازش چه فرقی داره رنگش حالا

دوست داشتم یه رنگ باشن کسی اینجوری داشته رنگشون خیلی باهم تفاوت داره؟

اخه من مستاجرم نمیخوام اینجا یخچالم بازکنم گذاشتم واسه خونه خودم انشالله

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست داشتم یه رنگ باشن کسی اینجوری داشته رنگشون خیلی باهم تفاوت داره؟ اخه من مستاجرم نمیخوام اینجا ...

اگه بازش نکردی و خیلی مهمه برات خب بزنگ اگه اون رنگی که میخوای دارن عوض کن 

2728