2733
2734

باعث تاخیر پریود میشه؟؟ 

من این ماه خوردم پریودم عقب افتاده بی بی زدم منفی بود 

ممکنه تاثیر این قرص باشه

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

برای تخمدان پلی کیستیک میخورن که پریود تنظیم شه عقب نمیندازه

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
برای تخمدان پلی کیستیک میخورن که پریود تنظیم شه عقب نمیندازه

اخه من پریودم کاملا منظم و دقیق بود ،، رفتم سونو واژینال دکتر گفت تنبلی خفیف داری گلوکوفاژ داد شبی یه دونه بخورم ....

پس چرا تاخیر داره پریودم بی بی چک هم منفی

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه من پریودم کاملا منظم و دقیق بود ،، رفتم سونو واژینال دکتر گفت تنبلی خفیف داری گلوکوفاژ داد شبی ی ...

تاخیر تا ۳ روز اوکیه

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
2731
تاخیر تا ۳ روز اوکیه

الان ۴ روزه ...

دوره هام ۲۸ روزه بود الان شده ۳۲ روز هنوز نشدم...... 

اخه دقیق بود همیشه سر وقت میشدم از وقتی این قرص خوردم اینجوری شده ....چقدر امید داشتم باردارم ولی بی بی منفی 😭

خب ممکنه بخاطر همین تنبلیت باشه عقب افتادن پریودت

و طبیعیه دیگه

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹
الان ۴ روزه ... دوره هام ۲۸ روزه بود الان شده ۳۲ روز هنوز نشدم......  اخه دقیق بود همیشه س ...

برو آزمایش اگر تا دو روز دیگه نشدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹
خب ممکنه بخاطر همین تنبلیت باشه عقب افتادن پریودت و طبیعیه دیگه

اخه منظم و سر وقت بودم همیشه.....مگه میشه قبل مصرف دارو منظم باشی یه ماه دارو بخوری عقب بندازه....دارو مگه نباید بهتر کنه 🥺

الان موندم بلاتکلیف ، نه باردارم نه پریود میشم که دوباره برم آزمایش و دکتر

2738
برو آزمایش اگر تا دو روز دیگه نشدی

میترسم برم اونم منفی باشه دیگه طاقت ندارم چقدر این ماه امیدوار بودم که تاخیر داشتم 😭

میترسم برم اونم منفی باشه دیگه طاقت ندارم چقدر این ماه امیدوار بودم که تاخیر داشتم 😭

عزیزم شاید باردار باشی بیبی نشون نده

امیدتو از دست نده در عین حالم خیلی تو فکرش نرو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندروزدیگه تست بزن یابروآزمایش

همین امروز زدم دیگه طاقت ندارم شوهرم انقدر ذوق و‌امید داشت چجوری بهش بگم😭

عزمزمه شاید باردار باشی بیبی نشون نده امیدتو از دست نده در عین حالم خیلی تو فکرش نرو

خسته شدم دیگه ....دعا کن برام خدا به دل منم نگاه کنه 🥺🙏

بی بی چک خودکاری روژان دقیق تره یا مدیکور؟

زود حامله میشی 

خستم دیگه این ماه خیلی امید داشتم چون تاحالا تاخیر نداشتم خیال میکردم حتما هست دیگه 😭

ممکنه تاثیر قرص باشه؟