2733
2734
عنوان

شوهرم مشکوک میزنه همش گارد میگیره

566 بازدید | 20 پست

ده ساله ازدواج کردیم و یه پسر چهار ساله دارم شوهرم اصلا باهام حرف نمیزنه و همیشه انگار گارد داره به شدت احساس کمبود توجه از سمت شوهرم دارم و واقعا اون طوری ک باید باهام رفتار نمیکنه خداروشکر شاغلم اما فقط وقتی از خونه برم بیرون بهم توجه میکنه اونم توجه منفی و شکاکانه ک خیلی اذیتم میکنه فقط وقتی بیرون باشم زنگ میزنه میپرسه کجایی در مورد حرف زدن فقط ی سری جملات رو همیشه تکرار میکنه نمیتونم بشینم در مورد یک مساله درست باهاش حرف بزنم مثلا میگه دوست دارم و یا میگه عاره درست میگی تا بیشتر حرف نزنه باهام!!!! خیلی توضیحش سخته انگار داره عدای دوس داشتن در میاره و در حقیقت هیج حسی بهم نداره این خیلی پیچیدست توضیحش سخته کسی مثل من بوده ک همسرش ی گارد احساسی خاصی در برابرش داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بعضی ها حوصله ی حرف زدن ندارن، دیدم که میگما شاید مدلش اینجوریه شاید بنده خدا خیانت نمیکنه این هن ...

واقعا ذهنم درگیره همش ی جای کار میلنگه ی طوری رفتار میکنه ک میترسم به خودم برسم موهام رنگ کرده بودم گیر داد مشکی کن!!! مردی ک زنش و دوس داره باید از خداش باشه خانومش برسه ب خودش

بیشتر اوقات همین طوریه 

چند روز تعقیبش کن به یکی پول بده تعقیبش کنن بهش بگو اگه با خانمی دیدیش ازش فیلم بگیره شاید زن دوم داره یا تنوع طلبه باتوجه به اولین تاپیکت که زده بودی خوندم چیزی بهش نگو فقط به خودت ثابت کن علت این رفتاراش خودت نیستی اتفاقاییه که بیرون از اون خونه براش میفته و بدبینش کرده 

ممنون از نظرت  عزیزم نه اول به طلاق فکر نمیکنم اما خسته شدم

ازدواج بالا وپایین داره خستگی داره حال بد داره حال خوب داره بی پولی داره ناباروری داره

هرکسی ازدواجش حکمت خدا و امتحان الهی هست مراقب باش توامتحان رفوزه نشی

با قران خوندن وورزش و کارای خونه وبه خودت رسیدگس کردن خستگی و افسردگی رو بریز دور

بچه ات مهمه اونوبی توجهی نکن شما درپیشگاه خداوظیفه ی مادری داری

خب غیرتیه 

چرا اسم پارانوییدو که یجور بیماریه غیرت میزاری! اگه مردای الان غیرت داشتن اینهمه بلایی که سرمون میاد جلوشو میگرفتن و اعتراض میکردن تعلیق میشم زیاد توضیح نمیدم خودت وضع جامعه رو ببین اینا غیرت دارن؟