2737
2739

طرف مزاحمم میشه و کلی اطلاعات از زندگیم داره 

اگر میتونید بگید لطفا

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

شما باید به پلیس فتا مراجعه و شکایت کنین🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید اشنا توی مخابرات یا دفتر پیشخوان اینا داشته باشی وگرنه هیچ راهی نداره

البته شاید بتونی شمارشو سیو کنی توو تلگرام بعد دلیت اکانتش کنی،اون موقع شاید اسم خود طرف بالا بیاد واست،مطمین نیستم

2731
دوستم یه برنامه نصب کرده هر کی زنگ میزنه اسمش می افته شماره دخترم به اسم شوهرمه دخترم به کوشی دوست ...

چیه اسمش؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇