2733
2734

قبلا فکر میکردم چشم سومم بازه موجودات ماورایی زیادی دنبالمن ولی الان فهمیدم جن عاشق دارم

چیکار کن ام باور کنن 

اذیتم میکنه با چهره های متفاوتی جلوم ظاهر میشه وسایل رو تکون میده شبا حرف میزنه نمیزاره بخوابم بعضی وقتا وسایلو میندازه زمین وارد وسایلم میشه

به مامانم گفتم ببر جن گیر برده روانشناس اسکیزوفرنی تخشخیصصاش داده برام قرص دیوالپرول نوشته از صب همه تو خونه عزا گرفت

هر چقد میگم نمیفهمن مامانم بیشتر میزنه تو سرش 

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵

بخدا من مشکلی ندار.  چیکار کنم اونا هم ببینینن بفهمن

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمی تونی با کس دیگه ای بری؟ خواهر بزرگتر، خاله...؟

رفتم ی بار گفت یکاری میکنم دیگه سمتت نیاد ۳ ت گرفت ولی باز هم هست کلاهبرداری بود 

اگه تو تبریز جن گیر یا همچین کسی میشناسین واقعی باشه معرفی کنین

والا اینی که من می بینم درست تشخیص دادنا

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

عزیزم حزر امام جواد +چهار. قول 

بخر و بخون 

اگه جن باشه جرعت نمیکنه پیداش بشه 

اگه باز آمد قبول کن بیمارتو سعی کن خوب بشی و اینکه الان نمیخواد ثابت کنی بیماری نداری همین که عادی باشی مامانت کمتر حرص میخوره

کی عزا گرفته

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2706