2752
2734

درسته دست مامانت نیست ولی خودشم باید کنترل کنه

اینجوری رو داداشت فشار خیلی بیشتره وقتی مادرتو میبینه

تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برادرم مهندسی خونده ولی شغل آزاد داره و درآمدش خوبه خونه و ماشین داره اخلاق خوب داره ۳۰ سالشه .چند س ...

بیا منو بگیر اسی  من مهندس دوس دارم

یه جایایی باید وه خدا گت...عه تو سیچی چنی میکی😞

عزیزم ماشالله داداشت که بچه نیست که شما میرید خواستگاری

خانواده های ما بفهمن خواستگار  قبلا جایی رفته و جواب منفی شنیده

اصلا بهش دختر نمیدن

برادرتون خودش باید بره جلو

طرح دوستی بریزه و اشنا بشه بعد خواستگاری کنه

شما هم میگید وضعیتش اوکیه

به خودش بسپارید 

2706