2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب حالا مگه مجبوره سنتی بره خواستگاری ک رد بشنوه ؟ تو خواستگاری سنتی چون هیچ عشق و کششی نیست طرف براساس معیارش منطقی فکر میکنه و نه میگه 

بهتره داداش تون  با یه خانمی دوس بشن و عشق و علاقه ایجاد شه بعد ازدواج کنن 

اینجوری هم مامان بنده خداتون حرص نمیخوره 

هم داداش تون سرو سامان میگیره 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 

یه بار یه پسره اومده بود خواستگاری ابجیم خدایش از هر نظر سرتر از ما بودن منتها مامانه خیلی نظر بی جا میداد، مثلا ما استان فارسی ها ، چای رو داخل فلاسک دم می کنیم

خانمه تو‌روی مامانم و تو جلسه خواستگاری گفته بود من فقط چای تو قوری می خورم و … خیلی حرفهای دیگه

مامانم هم گفت نه بهشون، گفت فردا با این حرفها خون دخترم می کنه تو شیشه!!!

اینکه دوستان اشاره کردن که چطورررر خواستگاری می کنید هم خیلی مهمه ، سعی کنید افتاده باشید و دید از بالا به خانواده دختر نداشته باشید. 

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
برادرم مهندسی خونده ولی شغل آزاد داره و درآمدش خوبه خونه و ماشین داره اخلاق خوب داره ۳۰ سالشه .چند س ...

خوب از نظره هرکس متفاوته 

یکی به ۱۰تومن میگه درامد خوب 

یکی به ۴۰_۵۰تومن

یکی هم ...

شما از منظر خودت نگاه میکنی

بفرما عزیز

داخل تلگرام سرچ بزن @ نوشته های ناهید

وارد کانال شو و سرچ کن

مثل# _ اینکه _ اومدن

اگر با سرچ نتونستی داستان رو پیدا کنی یکم کانال رو بگردی لینک این داستان رو گذاشته

بخون و نظرت رو بهم بگو

کوتاه و بسیاز قشنگه

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران

منم ۳ سال پیش ۲ تا مورد پشت هم برام پیش اومد خیلی خوشحال بودم 

ولی هیچکدوم نه جدی بودن نه به درد میخوردن 

بعد ۳ سال همین چند روز پیش باز ی مورد دیگ برام پیش اومد باز خوشحال بودم ولی اینم تو همون جلسه اول کات شد

من دیگ واقعا نا امید شدم

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین

برادرتون کاملا راغب هست به خواستگاری رفتن؟شما مطمئن هستین با رضایت قلبی میاد خواستگاری؟شاید بخاطر رعایت حال و احوال مادرتون نقش بازی می‌کنه.🤷🏻‍♀️نمی‌دونم چرا حس کردم خودش از دخترا میخواد جواب رد بدن🤔

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
برادرتون کاملا راغب هست به خواستگاری رفتن؟شما مطمئن هستین با رضایت قلبی میاد خواستگاری؟شاید بخاطر رع ...

بله تمایل داره البته چندتاشونو هم برادرم نپسندیده ولی جواب رد از طرف دخترا بیشتر بوده.

2706