2733
2734
عنوان

خانمها کدوم تون باشگاه میرید

210 بازدید | 24 پست

من تا حالا نرفتم  اصلا . شمایی که میرید راضی هستین 

من قصد دارم برم  میخوام برا حجم دهی و تناسب اندام  برم  

تو خونه خسته شدم و دچار روزمرگی شدم به نطرتون باشگاه رفتن روحیه آدم بهتر میکنه

عالیه حتما برو شک نکن به تصمیمت

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من بدنسازی میرم

خیلی خوبه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

بدنسازی میرم

وقتی شروع کنی یه جوری معتادش میشی که واقعا دلت نمیاد ول کنی این حرفام ک میگن دختر گنده میشه و فلان دروغه من یکساله میرم فقط بدنم رو فرم اومده و یکمی هم عضله 

بعد چند وقت تاثیر  تمرین ها رو تو خودت متوجه شدین

۷ ماهه میرم 

الان حس میکنم بدنم عالی شده

ولی جا دارم هنوز

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
بدنسازی میرم وقتی شروع کنی یه جوری معتادش میشی که واقعا دلت نمیاد ول کنی این حرفام ک میگن دختر گنده ...

دقیقا

اونایی ک گنده میشن استروئید استفاده میکنن

آمپول میزنن

2706